Bez lidera. Czesi Berdych w ćwierćfinale Pucharu Davisa pomocy

gracze Czech tenisowe najwyraźniej popełnił ćwierćfinał Pucharu Davisa przeciwko Francji bez Tomase Berdycha. Kapitan Jaroslav Navrátil mecze nominowana Jiri Vesely, Lukáše Rosola, Adama Pavláska i Radka Štěpánka. Berdych dzisiaj po awans do ćwierćfinału Wimbledonu nad Jiri Vesely powiedział, że jego udział w meczu z Francją będzie skierowane do niego w Londynie Grand Slam jest skończona.

Berdych dzisiaj po awans do ćwierćfinału Wimbledonu poprzez Vesely powiedział, że ich udział w mecz z Francją będzie skierowane do niego w Londynie Grand Slam kończy. W pierwszej rundzie tegorocznego Pucharu Davisa w Niemczech brakowało.

„Dla jego nieuczestniczenia w Trzyńcu mam absolutne zrozumienie.Mimo to, nie możemy iść z zespołem, którego gracze mają wiele doskonałej formie „powiedział kapitan Navratil.” Thomas świetnie grał Wimbledon i chcą, żeby zabrakło w miarę możliwości. Tegoroczny sezon olimpijski jest bardzo trudne, więc szanuję prawa i mają prawo decydować o dalszym rozwoju w Londynie. „

W przypadku braku dziewiątego zawodnika światowego rankingu będzie pełnić rolę czeskiego numeru właśnie weszła. Gracze Dvaadvacetiletému obejmują w rankingu ATP 64-ty miejsce w nowym wydaniu, jednak ruszy w pierwszej pięćdziesiątce. „Gra w doskonałej formie, co zostało potwierdzone w Wimbledonie i iść po turnieju życia Trzyniec”, powiedział Navratil.

a trzydzieści Rosol w ATP Ranking w 73. szczebel, jednadvacetiletý Pavlásek zajmuje 117. miejsce.Zespół dodaje weteran Stepanek, trzydzieści siedem lat, jest weteranem w celu 121. singli i podwaja miejsce w rankingu trzydzieści.

„Rosol jest już doświadczonym graczem Davis Cup, który pokazał w Niemczech, a Stepanek niezliczoną ilość razy w przeszłości. Radek dostał się do wielkiej formie i komfort gry, który pokazuje w deblu, „powiedział Navratil. Solidnie w jego słowach odgrywa również Pavlásek. Jako piąty zawodnik iść Třince dziewiętnaście Zdeněk Kolář. „Powinien być jeden z wyznawców udanej pokolenia. A gdzie indziej powinny chłonąć atmosferę i oglądać drużynę niż w domu w ćwierćfinale przeciwko silnej Francji”, powiedział kapitan.

Z raportu francuskiego że umieszczone w 1 . okrągły postęp w całej Kanadzie, zaprezentuje dopiero dwunasty zawodnika tsonga ranking ATP.Jednatřicetiletého Wimbledon ćwierć-finaliści zakończone świat trzydzieści Lucas Pouille, który niespodziewanie w Londynie również przeszedł osiem najlepszych. Dwudziestu dwóch graczy do półfinału Wimbledonu nabiera Berdych.

Dla deblu Noe liczy się z doświadczonym deblisty Mahut i Herberta, który plasuje się w drugim i trzecim miejscu. Razem, w tym roku zdobył cztery tytuły na wycieczkę ATP.

„Nominacja Francja jest zaskoczeniem, choć zespół będzie mówić obrażeń,” powiedział Navratil. „Mimo, że to będzie dużo słabsza niż wydawało się tydzień temu, nadal czeka na nas wiele silnych przeciwników, prowadzonych przez doskonałe Tsonga,” powiedział.

ćwierćfinał pomiędzy czeskich tenisistów i Francji 15.który odbędzie się 17 lipca na lodzie Werk Arena Trzyńcu. Czesi przeciwnicy spróbują w 16 wzajemnego pojedynku w zemście konkurencji porażce w ostatnim meczu w półfinale Roland Garros we wrześniu 2014 roku całkowity bilans prowadzi Francja 8: 7

Djokovic pomijane brytyjską Murray w ćwierćfinale pomóc

numer jeden na świecie Novak Djokovič pominie ćwierćfinału Davis Cup, które będą odtwarzane w ciągu dziesięciu dni. Serbski tenisiści słabego raportu, zamiast stawić czoła w domu w Belgradzie obrońców trofea i brytyjski Andy Murray. Drugi rankingi graczy w dzisiejszej nominacji.

Djokovic po zakończeniu sobotniego zaskoczenia Wimbledon ogłosił, że potrzebuje przerwy, i przyznał, że nie był w stu procentach sprawny fizycznie. W trzeciejokrągły pokonać Sam Querreym z USA i stracił szansę wygrać piąty Grand Slam w rzędzie. Przeprosił więc mecz Puchar Davisa.

W przeciwieństwie do tego, zeszłoroczny mistrz Murray poprowadzi procedurę półfinale w nominacji są także jego brat Jamie, Kyle Edmund, Dan Evans i Dominic Inglot. „Powiedział, że (Andy) i gotowe pójść. Potem pokazał wielką determinację do walki za ojczyznę”, powiedział brytyjski kapitan Leon Smith.

Wimbledon Murray nadal w rywalizacji o swoim drugim tytule w środę będzie to ćwierćfinał Francuz Jo-Wilfried Tsonga. Davis Cup będzie rozgrywany tydzień po Grand Slam w Londynie 15 lipca do 17. W innym ćwierćfinale czeskich tenisistów witamy w Trzyńcu Francji.