Boxerští przegrany z Haye Chisora ​​zapowiada brutalność

Pętla zostanie pokonany i powiedzieć im, że są klauni, przegrany i hańba dla boksu. Ale David Haye i Dereck Chisora ​​dzisiaj we wzajemnej walce na stadionie West Ham United (22 godziny) będzie oferować co Heavyweight długo brakowało. Podniecenie i brutalnym rzeźba, która znajduje się w powietrzu zapach testosteronu. Atrybuty że ukraińskie Mistrzów dzięki swej dominacji ringu prawie wymazane. Format

nie osiągnąć burzę Mike Tyson czy taniec wzorowany Muhammad Ali.


Ale uniknąć dokładność maszyny i braci, Vladimir i Vitali Klitschko – aktualny dominującym, a więc nieco nudny mistrz wagi ciężkiej w boksie zawodowym. Brytyjskiego Davida Haye and Dereck Chisora ​​dziś ze sobą w Londynie stanąć w ringu się krzywda.W miarę możliwości iw jak najkrótszym czasie.

Jest to scenariusz, po którym okno jest bardzo głodny. Podniecenie szorstkiej i zaciętej walce dawna brakuje. Wszakże kiedy wziął ostatni tydzień wyraźnie Challengers Vladimir Kličko Tony Thompson i łatwo obronił tytuły WBO, WBA i IBF, był w Bernie oczekiwany scenariusz bez pomysłu. Ale Haye kontra Chisora? Sellout i

Oba mianowicie pasa pojedynku mistrz dryblingu ulegli (punkty siana Vladimir i Vitali Chisora ​​punktów), ale oba wykazały odważny wydajność. Ponadto, pod względem wydajności porównywalnej do poziomu dobrego napastnika, a także złych ludzi z Wysp Brytyjskich, w tym niechęci tam dodawania. To było w lutym, kiedy to walczył na konferencji prasowej po meczu Chisora ​​wynosi 40 lat kapusty.Na konferencji prasowej przed meczem jest zatem podzielona demonstracyjnie kraty, każdy z własnym ciężarem

WIDEO. Bitwa Haye Chisora ​​z konferencji prasowej lutego

„Bez tego wydarzenia byłby tylko kolejny nieznanych ofiar Ukraińców. Po jego knokautuju znów Mr. Nobody „, grzmi Haye, który jest rzeczywiście znany blagier, ale może pochwalić się, że, w przeciwieństwie do rywala tytuł wagi ciężkiej odbędzie.Ponadto, gdy walka o pas WBA pokonał rosyjskiego olbrzyma Nikołaja Valujeva, aczkolwiek questionably. Teraz miał tylko 95 kilogramów i 112 przeciwnika, ale dzięki ciężkiej cios jest niewielki faworyta i wentylatory w tym przypadku uznać za „dobre”.

Chisora ​​jest bo człowiek z reputacją jako gangstera, który siedział za handel broni i przemocy domowej. Stracił trzy z ostatnich czterech meczów. Chociaż przed Kliczko dał świetny występ, ale to jest żenujące ekscesy. Najpierw uderzył przeciwnika ważenia, potem splunął sekund Vladimir wody w twarz, a następnie zaatakowany Hayeho.

W serii skandaliczny dany zakaz walki w nieskończoność, ale to wszystko obszedł uzyskać licencję w Luksemburgu. Dlatego może on walczyć w całej Unii Europejskiej.Oficjalne statystyków jednak ignorować bitwę. „Właśnie ze względu na te prymitywne ludzie myślą, że to pole dla głupców. To złe dla naszego wizerunku. Jest to błąd, który może walczyć ze sobą te dwa przegrany „, mówi w oficjalnym oświadczeniu zły kiełków, którzy z powodu głupich plotek nie podoba lub Hayeho.

Problem polega na tym, że pojedynek ciągnie publicznego. Na stadionie piłkarskim zdolności West Ham za 35.000 miejsc pracy trwał pozostałe 3.000 biletów.

„Za to, co zrobiłem z nim publicznie, mam przeprosił wiele razy, ale ja go nie lubię. To mnie denerwuje. W ringu ja wariuję „Chisora ​​grozi, dla których jest to ostatnia szansa na uratowanie kariery.Zwycięzca będzie, mimo protestów może dostać szansę, aby ponownie konkurować z jednym z kluczy. „Regulus go wyprzedzić, brytyjska federacja boksu go ukarać. Nie ma nic dla mnie do wzięcia w swoje ręce „, mówi Haye. Jeśli coś jest pewne, to to, że ten pojedynek nie będzie nudny.Nowy kanał transmisji na żywo wentylator.