Boże, to jest naprawdę Bogiem, radował triumfalnie po Koukalová bojownika

biathlonista Gabriela Koukalová w odcinku głównej dzisiejszej konkurencji myśliwskich w Pucharze Świata w Östersund może sobie pozwolić, aby spowolnić, uśmiechając się i machając do fanów. Tylko trochę przykro, że nie trafił w końcu triumfalny przejazd do podjęcia czeską flagę, ale nie chce ryzykować.

„To jest Bóg, Bóg okropne”, powiedziała Koukalová Radiožurnálu na konferencji prasowej XIII zwycięstwo w karierze. Na torze usłyszał wiele czeskich fanów radosne i okazało się, że Czech był dopingowali powinien także francuski. „W tylnym rogu, co było bardzo miłe. I cały czas byłem w wyścigu wyobrazić, jak ludzie są fanami telewizora, i miał nadzieję, że poprawiły nastrój i dzień.Może to działało, „powiedziała.

Prawnik, kryształowy globus rozpoczął na torze trzeciego miejsca po sobotnim sprincie, a pierwsze egzemplarze strzelanie z czterech jechał na czele. Celem pojechał osiem sekund przed Niemka laura dahlmeier trzeci zakończył włoski Dorothea Wiererová.

„W ostatnim okrążeniu Myślałem, że Dora Laurze agresywne tendencje, ale kiedy zobaczyłem 400 metrów przed metą na kolei, że jest jeszcze trochę, więc wiedziałem, że ostatnie metry mogę cieszyć. I to było wspaniałe uczucie „radował Koukalová.

Myślała, że ​​fani wezmą czeskie flagi, ale pomysł nie jest ostatecznie stało.” Byłem trochę przykro, że brakowało mi, ale zupełnie nie miałem odwagi.Zakres stadion jest zdradliwe, a mi nawet nepřefrčely, to byłoby głupie, „powiedziała.

na najwyższym stopniu stanął po raz pierwszy od lutego, kiedy to jeszcze pod panieńskim nazwiskiem Soukalová zdominowanym amerykański Presque Isle Sprint i prowadzenia „. Tylko nie wiem, czy wygrana jest wciągająca. Jest to raczej o tym, jak nie wiążą się i tym samym odwrócić swoją pracę jak najlepiej. Nie myśleć o tym, co dzieje się żyć w tej chwili. „

Podstawą do wygrania umieścić na strzelnicy. Miała tylko jedno okrążenie kary, inaczej strzelać dokładnie.” Najważniejszą rzeczą było utrzymanie stabilności, ponieważ, jak już tu zaczęło szaleńczo (17-ty wyścig wytrzymałościowy), więc to było ważne, aby mieć pewność, aby dostarczyć dużo łupy.To było świetne, a dla mnie to taki dość duży krok do zaufania „powiedział Koukalová że w mieszanej sztafecie i biegu na 20 km miałem problem z” pionowo”, ale w sprincie i myśliwca zastrzelił na pewno.

Dobra foresight pomógł Koukalová w przekroju. „to był hit paradę na torze, jak w pierwszym wyścigu, ale było oczywiste, że siły zanikła i dziewcząt dookoła.Wynika to z faktu, że udało mi się strzelać, więc dałem dużo siły na torze „powiedziała.

Po pierwszym przystankiem w zakresie dostać się do głowy, ale odkryliśmy na przybyciu na drugim strzelaniu.” Myślałam, że będzie drugi, że Maryja (Dorinová Habertová Francja) ma fory i jest w zasięgu wzroku „powiedziała Koukalová.

Mały również stan mylić, z którego został on miał strzelać.” Około metr przed ale chciałem stanąć na dwóch, więc Sędzia wskazał, że powinienem udać się do jednej. Pomyślałem: „Jezu, to jest szalone, co gra wokół”.Ale na pewno było to miła niespodzianka „powiedział dwadzieścia siedem Koukalová.

W ramach przygotowania letniego miał problemu Koukalová z motywacją, przygotowanie wpłynęły na wyczerpanie fizyczne i psychiczne.” Dlatego właśnie wyobrażałem sobie początek sezonu po zagadnień letnich przygotowań do tak wielka, „powiedziała.

każdy dobry wynik jest dla niej do innych ras doskonałym motywatorem. I miała trochę pre-sezon przegapić.” może mogę, bo na siebie nie tworzy takiej presji, którą paradoksalnie dało pomóc. Robię swoją pracę najlepiej jak potrafię, „powiedziała.

W ciągu niespełna dwóch tygodni biathletes pojawiają się w Nowym Mieście na Morawach w trzeciej rundzie Mistrzostw Świata.Highlands już dzięki dobrym wejściem sezon Koukalová zadowolony. „Nie pamiętam, kiedy ostatnio gdzieś tak podniecony,” powiedziała.

Dostaje dużo wiadomości od fanów, którzy są również nadzieję na Nowym Mieście. „Muszę gęsia skórka. Wielu sportowców i ludzi z innych krajów, powiedział mi, że choć cały wyścig ładnie, ale nigdy nie doświadczył atmosfery jak na Nowym Mieście. To zaszczyt dla mnie i napawa mnie dumą, aby usłyszeć takie ładne widoki”, powiedziała Koukalová.