Często w salonie wisiały lustra, domów feng shui i apartamenty

Często w salonie wisiały lustra, domów feng shui i apartamenty pozwalają na wykorzystanie wnętrza obiektu, dopóki nie pojawi się schody, drzwi i drzwi do toalety, ponieważ będzie to prowadzić do kłopotów.

Miłośnicy sztuki, które chciałyby zorganizować salon z regułami doktryn filozoficznych, musiałby zrezygnować abstrakcje na rzecz naturalnej scenerii. I aby przyciągnąć szczęście do domu, mogą być instalowane w akwarium pokojowej z żywych ryb, takich jak złote rybki, karpie. Najbardziej dogodna lokalizacja akwarium – południowo-wschodnia część pomieszczenia.

W centrum salonu jest również miejsce, mały stolik, owijając go w miękkich mebli.

Feng Shui sypialnia
nadezhnaya_detskaya_mebel2
Wezgłowie łóżka w solidnej ścianie – zdjęcie 2

Sypialnia – to pomieszczenie, w którym rodzi się harmonię i dobrobyt rodziny. W aranżacji sypialni należy zwrócić uwagę na wiele rzeczy: jest to forma mebli i innych elementów wewnętrznych i ich usytuowanie. Ideałem byłoby zrównoważenie sił Yin i Yang, symbolizujące dwa przeciwieństwa, łącząc w jeden (jasny – ciemny, etc.), a nawet przewaga Yin (światła), która polega na tworzeniu cichej i spokojnej atmosfery w pomieszczeniu. I to właśnie ta atmosfera pozwala osobie odzyskać siły po dobrym odpoczynku i snu.

Wiele uwagi poświęca się umieszczenie łóżka i meble, zainstalowanego obok niego. Tak więc, szef łóżku powinna być w stałej ścianie, symbolizującej wsparcie i pomoc. Jeśli ściana ma okno, musi zashtorivat noc.

Lokalizacja łóżko przekątnej uważane za niepożądane, jak taki przepis odwraca od niej energię.
Feng Shui przedszkola
Feng Shui przedszkola – zdjęcie 3

W przeciwieństwie do salonu, akwaria jednostkowe sypialni lepiej unikać, a lustro powinny być tak usytuowane, że łóżko nie jest odzwierciedlone w nim.

Romantyczny symbole takie jak serca, anioły, świece, pomaga poprawić związku małżeńskiego i uczucia. Najlepszym miejscem dla tych znaków – południowo-zachodnim narożniku pomieszczenia.