Dobry sen – dobra mózgu

Dobry sen – dobra mózgu

Silne i spokojny sen, wymagane w celu utrzymania zdrowia jako ćwiczeń i prawidłowego odżywiania. Poprawa jakości snu jesteś promowanie i jakości życia.
1351522974_detskiy-prazdnik-na-prirode2
Sen wpływa na myślenie i pamięć

Według lekarzy systematyczne brak snu dla dwóch lub więcej tygodni, co znacznie zmniejsza możliwość mózgu. Zaczynasz gorsze zapamiętywać informacje trudniejsze przetwarzanie. To dlatego, że mózg potrzebuje snu.

Sen – restart do RAM

Zjawisko pamięci nie jest do końca poznany, Banaby ale naukowcy twierdzą z przekonaniem, że jasne i niezbyt obrazu podczas snów, jesteśmy dłużnikami niej – pamięć. Z kolei przewlekły brak snu odzwierciedla jej stan nie jest najlepszy sposób. Ludzie, którzy śpią mniej niż naturalne normy fizjologicznej wykazują znacznie gorsze rezultaty przy przejściu testu na pamięć. Przeczytaj, jak prawidłowo spać codziennie, po prostu klikając na link.

Bardzo orientacyjne w tym sensie, który odbył się w belgijskiej eksperymentu ochotnicy otrzymali okiem na kilka zdjęć, a niektóre z nich są bezpieczne śpi, a niektóre, na warunkach eksperymentu, spędził noc bez snu.

Sześć miesięcy później, ci sami ludzie znowu pokazano te same zdjęcia. Okazało się, że ludzie pamiętają drzemiące zdjęcia niż nie spali.

Jak ważny jest sen dla mózgu?

Zakłada się, że w czasie snu nasze wewnętrzne rodzaju komputerowe i przechowuje otrzymał informację dzień. Jednak te procesy odbywają się w godzinach popołudniowych. Dlaczego potrzebujemy jeszcze noc i naukowcy jeszcze nie wiem. Ale faktem jest, że bez pełnego snu niczego nauki – fizyki kwantowej lub bezpośrednie uderzenie w prawo – będzie bardzo napięty. Ogólnie rzecz biorąc, ludzie sukcesu dawna wykonany mu sen reguły dobrze. Ponadto, odpowiednia reszta poprawia wygląd, samopoczucie, zdrowie i ruchliwość. ludzie śpią szybko podejmować decyzje.

Ile godzin snu potrzebujesz?

Który ma najdłuższy okres snu z gatunku Homo sapiens? Małych dzieci. Im mniejsze są – im dłużej spać. Jeśli dorosły wystarcza na 6-8 godzin dziennie Banaby, wszystkie dzieci powinny być 20.

Faktem jest, że szybki wzrost wymaga pewnej ilości hormonów, a niektóre z nich są produkowane tylko we śnie. A mózg jest przeciążony nowych informacji potrzebuje więcej czasu na przetwarzanie.

Dlatego też długości i zdrowych snu jest bardzo Banaby ważne dla dzieci. Dorosły potrzebuje około 8 godzin dziennie na odpoczynek.