Drugi Klučinová: Było tak gorąco, że padł muchy w locie

eliška klučinová zajął drugie miejsce podczas spotkania z IAAF połączonych wydarzeń w Kladno, w konkursie dwudniowej otrzymał 6148 punktów. W letniej Czeskiej własnego rekordu z tej samej fabryce opóźniona o 312 punktów. W piątym starcie w Kladno spotkaniu dotyczącym jego drugi najgorszy wydajności. Wygrał wyścig jak oczekiwano ukraińskiego Hanna Kasjanovová do Czech heptathlete który stracił 129 punktów.

W wyścigu mężczyzn wygrał niespodziewanie Marka, Łukasza, który nasčítal 7892 punktów i stworzył rekord życiowy. Po Roman Sebrle (2007) stał się historia dziewięcioletniego spełnienia drugiego zwycięzcę czeskiej.Do tej pory najgorszy występ od 8083 punktów, aby wygrać wyścig w ubiegłym roku Olexej Kasjanow Ukrainy, która w tym roku w skoku o tyczce kontuzji pleców i wycofał się. „Ale ja chciałem zrobić 8.000 punktów”, powiedział Luke.

Klučinová powiodło się na dwa dni, z wyjątkiem być może dla oszczepu. Już po 13,97 sekund barier i skoku wzwyż (182 cm), było jasne, że próba pokonania czeskie czas nagrywania na niepowodzenie. Klučinová jeszcze pozytywnie zmieniła się trzykrotnie w tabeli rekord, ostatnio w zeszłym roku, sumę 6460 punktów.Również w tym roku, zgodnie z wynikami 6249 punktów dwa tygodnie temu w Götzis wyglądało obiecującej formie.

Ale szczególnie ekstremalne warunki pogodowe o temperaturze ponad 30 stopni Celsjusza, a od uzyskanej zmęczenia na wykonywaniu dziesięcioboista podpisane. „Było gorąco, spadł muchy w locie”, mruknął po wyścigu Klučinová. „Nie mógł znieść, trzymałem chłodzi lodem, ale tak ciepłe po zimnym dniu, to moje ciało po prostu nie może”, powiedziała.

Miała złe pchnięcie kulą (14,22) lub bieg na 200 metrów w 24,79 sekundy w długim skoku, zdarzenie otwarcie drugiego dnia, niewiele ponad granicę dwudziestu stóp. „Cierpienie od początku do końca, z jednym wyjątkiem,” ona oszczep, który, choć ze względu na ból ramienia nie trenować zbyt dużo, rzucił 46.40 metrów.

„Ja nie działa Przeszkody wysokość wyszedłem, nic dziwnego, kulki dwieście, zacząłem powoli.Gdy odległość obrócił wiatr, więc miałem dwa nedošlapy i jeden wolny „ocenia Klučinová.” Javelin była jedyną dyscypliną, która była jasna chwila, osmistovka był znowu cierpi „, powiedział tegoroczny brązowy medalista w pięcioboju z mistrzostw krytym w Pradze.

wyścig mężczyzn przyszedł po tyczce faworyta. Olexej ukraiński Kasjanow rannych plecach i zrezygnował.