Dziecko może różnić się od reszty

2

W każdym razie musisz zrozumieć, że to, co się wydarzyło, nie rozwiąże problemu i musisz znaleźć sposób na zbudowanie mostów z zespołem. Trzeba wyjaśnić, co się stało i powiedzieć, że to się nie powtórzy.

– Dziecko może różnić się od reszty.

Może mieć inne oryginalne widoki na słynne rzeczy, wolą inne przedmioty. Może być Goth lub Gopnik. Ale dzieci nie dostrzegają tych, którzy ich nie lubią.

* Aby nawiązać kontakt z zespołem, musisz ciekawie opowiedzieć o swoich hobby i ewentualnie uzyskać wsparcie.

* Aby być bardziej zainteresowanym tym, czym interesują się koledzy z klasy. Zaoferuj swój interesujący projekt.

* Konieczne jest nauczenie się, jak znaleźć złoty środek, aby nie porzucać swoich interesów i nie przeciwstawiać się zbiorowości, aby nie zostać zignorowanym. \\

Dzięki ekscytującym doświadczeniom możesz pokazać swojemu dziecku, że nauka i nauczanie mogą być bardzo interesujące. Powiemy Ci, jak przeprowadzić proste, ale interesujące eksperymenty, które mogą wpoić dziecku pasję do badań.

Jak zrobić ciekawe eksperymenty dla dziecka, aby zainteresować go chemią i fizyką?

– Tworzenie płynu „newtonowskiego”.

Płyn newtonowski, zwany niezwykłą substancją, która może jednocześnie być cieczą i ciałem stałym. To cud, nie trudno stworzyć własnymi rękami w domu.

Skrobia jest pobierana – dodaje się 1,5 części i 1 część wody. W rezultacie możliwe jest uzyskanie niesamowitej masy, zestalającej się podczas ruchów iw spoczynku, natychmiast przekształcającej się w postać płynną. Widziane tak uderzająco, że można go porównać z jakimś cudem.

Powstałą masę można grać, ugniatać przez dłuższy czas i układać na różne sposoby, a gdy wyschnie i przestanie być elastyczna, należy lekko rozcieńczyć ją wodą.

– Przeprowadzanie eksperymentów w celu stworzenia „węża faraona”.

Taki eksperyment pokazuje, że zwykłe przedmioty mogą wykazywać nieoczekiwaną reakcję. Konieczne jest przeprowadzanie eksperymentu z dorosłymi i lepiej na ulicy, aby zapach spalonego cukru nie rozprzestrzenił się po pomieszczeniu.