Gry dla dzieci

Zabawki_dla_dzieci

Słowa, które są używane do gry z ławką, są również ważnym etapem rozwoju umiejętności mówienia: góra / dół, tura / toczenie. Ale gwóźdź programu to młotek! Dzieci w wieku do roku raczej nie będą z niego korzystać, ale później stanie się doskonałym nauczycielem w posługiwaniu się instrumentami (długopisem lub łyżeczką) i wzmocnieniem nadgarstka, by stać się znakomitymi pisarzami!

15. Toy Walkers

Zabawki dla dzieci do roku zdjęcie

Jakie umiejętności rozwijają się gry dla dzieci: siedzenie, ciągnięcie, przyczyna i skutek, kolano, przysiad, stoisko

Wiek: 5-12 miesięcy lub więcej

Przede wszystkim uwielbiam tę zabawkę ze względu na jej możliwości dla dzieci, które uczą się chodzić. Powinien on być zainstalowany na płaskiej powierzchni, aby nie stoczył się i stanie się doskonałym przyjacielem dla dziecka, które już siedzi lub próbuje uklęknąć.

Uwielbiamy dawać dzieciom takie zabawki z pionowymi powierzchniami, aby nauczyć się zginać nadgarstek (rozciągnąć), co jest bardzo ważne dla umiejętności pisania. Wyobraź sobie, że to pierwsza sztaluga Twojego dziecka. a gdy zmęczy się graniem podczas gry dla dzieci siedzenia, może spróbować wejść na czworaka lub po prostu wstać, wykonując przyciski na panelu.

Ale gdy dziecko zacznie chodzić, pora przywiązać się do tej zabawki – może nauczyć go nie podążać za równowagą i nie kontrolować ciała. I tak, trzymaj dziecko, kiedy chodzi z tym, bo szybko się toczy.

Cóż, ogólnie to wszystko! Zabawa, prawda? Jedynym brakiem jest to, że nie ma żadnych zabawek, które rozwijałyby umiejętności chwytania za pomocą kciuka i palca wskazującego, ale myślę, że nauczą tego niezależne karmienie. Wszystkie te zabawki można znaleźć nie tylko w modnych sklepach dziecięcych, ale także w sklepach, targach i sklepach dyskontowych. Po co płacić drogo za to, co można dostać taniej, zwłaszcza, że ​​dziecko nie będzie ograniczone do jednej zabawki.

Pamiętaj, że każde dziecko gry dla dzieci ma swoje specjalne zainteresowania i dlatego dzieci mogą reagować inaczej na różne zabawki. Z pewnością Ty lub Twoi znajomi mają swoje ulubione, nie zawarte na liście.

Więcej informacji: sklep Ala Koala