Hamsik przybiera formę, zdobył po raz trzeci z rzędu. Neapol jest znowu liderem

Rzym. Kibice SSC Napoli wrócili na froncie włoskiej Serie A. W niedzielę 19 rundy zerwali z Frosinone nowicjusza. Było 5-1 zwycięstwo nad murawą.

Doskonały formularz potwierdził słowacki reprezentant Marek Hamšík – strzelił gola. Zdobył w trzecim meczu ligowym za nim.

Neapol miał od razu mecz w rękach. W 20. minucie pchnął po raz pierwszy – Raul Albiol postawił w kącie Jorginha. Przez dziesięć minut podpisał również Higuain na listę strzelców.

Goście zostawili przerwę w 2 goli. Po zmianie stron ich działalność nie wygasła. Piłkarze wymieniają się jeszcze koszulkami, po czym udają się do szatni. Wynik do przerwy: 0-1.

Bramka Hamicky pojawiła się w 59 minucie.Przedstawiciel słowacki być przesadzane po cudownie podań. Złamał się przed szesnastu przeciwnika, za którym reguluje Lefty pręt 3: 0TH

Masz minutę, aby zrobić stożek z rywalizujących obrońców Higuain dodał czwartą bramkę. goście dominacji podkreślono w 71 minucie substytut Manolo Gabbiadini.

Strona jest koniec wreszcie udało się korekty końcowej 1: 5 do dokładnego zamknięcia Paolo Sammarco. Napoli są mistrzami zimowych! Przez ostatnie jedenaście tytułów mistrzowskich zostały wygrał mistrzów zimowych. pic.twitter.com/v1QFDgwHZN – CalcioData (@CalcioData) 10 stycznia 2016

Neapol został zastąpiony na czele Inter Mediolan, który uległ US Sassuolo Calcio domu 0: 1 Wynikiem zbilansowanej spotkaniu postanowiliśmy 95. minucie.

z karą przekształcany Domenico Berardi.Serie A – 19. etap: Inter – Sassuolo Calcio 1: 0 (0 0)

Cel: 90 + 5 Berardi (od 11 metrów) Atalanta Bergamo – Genua 0 2 (0 0)

Cele: Dzemaili 79, 81 Pavoletti FC Bolonia – Chievo 1: 0 (0 0)

Cel: 79 Pepe Frosinone – Neapol 1: 5 (0: 2)

Cele: 81 Sammarco – Albiol, 20, 30 i 60 Higuain (pierwsze 11 metrów) Hamsik 59, 72 Gabbiadini

cel: 56 Maccarone Hellas Werona – FC Palermo 0: 1 (0: 1)