Innym powodem jest fakt, że mały człowiek

Innym powodem jest fakt, że mały człowiek, najważniejsze – to jego rodzice. On patrzy na świat ich oczami. Jest dobrze grać wszędzie z nim, on się uśmiecha, i pokazać światu, czy jest to starożytne świątynie (jak to było podczas naszej podróży do Kambodży), naturalne piękno i architektoniczne Delights neo gotyckie katedry. Zmęczony i nienawidzi Beach Vacation rodzica, gdy dziecko będzie mniej przyjemnym towarzyszem niż natchnione, choć trochę zmęczony ciągłym biegu wokół miejsc ich marzeń.
11 mitów na temat zabawy wakacje z dziećmi

1335012027_psiholog
Region Woroneż,

Zdjęcie: Xenia Chesnokov
Mit nr 2: tylko możliwe „wycieczkami”, takich jak Turcja czy Egipt

Oczywiście, że nie. Po tym wszystkim, dziecko nie wie, czy można spotkać na lotnisku specjalnie przeszkoleni ciotki, albo dostać się taksówką. Płatne z góry, czy w domu, czy też przejść się z kilku hoteli, doradztwo, gdzie będzie to bardziej wygodne (moja córka, jednak leci w każdym pokoju z dzikiej krzyczeć: „Mamo, to jest nasz nowy dom!” I zaczyna skakać na łóżku). Pytanie tylko w swoim entuzjazmem i chęcią zorganizować wycieczkę według dokładnie Twoich potrzeb. Często z własnej plaży (w Tajlandii, na przykład, udało nam się znaleźć zupełnie opuszczone plaże na wyspie Bubu) będzie czystsze i pustynia niż „pakietu”, pod warunkiem, apartamenty bardziej komfortowe pokój w hotelu, program kulturalny jest obszerna i zróżnicowana, który wynalazł organizatora wycieczki.
Mit nr 3: Podróż z dzieckiem trzeba samochodu

Bez samochodu jest jeszcze łatwiejsze. Nie wszystkie dzieci są doskonale zachowywał się w foteliku. Podróż pociągiem w Europie (na przykład na wybrzeżu Amalfi – i widoki, i morze, i zakupów) lub zorganizować autobusu (na przykład przez Wietnam – Ho Chi Minh do Hanoi z zatrzymując się na plaży Phan Thiet). Każdy ruch – nie dłużej niż trzy do czterech godzin do większość drogi dziecko śpi. A jeśli uda się dopłynąć do łodzi (na przykład w Tajlandii – z Samui do Phangan), uważają, że podróż była sukcesem: dzieci uwielbiają pływanie łódką. Najważniejsze jest to, nie przynoszą w wielu tych bagażu podróżnego.