Innym sposobem na podzielenie przestrzeni do wykorzystania

Innym sposobem na podzielenie przestrzeni do wykorzystania zamiast zestawu kraty podziału szafki lub półki, na środku sali, gdzie będą robić podwójną funkcję jako gwaranta jego własnym terytorium i przestrzeni osobistej; i miejsce do przechowywania zabawek i innych rzeczy.

Każdy z proponowanych przestrzeni wyróżnienie zapewni przestrzeń osobistą, wolność dziecka i bezpieczeństwa w rozwoju.
g131_0_ua
Jak zrobić mała sypialnia wydają się większe

Poniżej przedstawiono zasady i wskazówki, jak optycznie powiększyć małą przestrzeń dla spalne.Detskaya dvoih.jpg

Na przykład, dekoracje w jasnych kolorach i eliminacja ciemnego koloru zasłon może pomóc małe pomieszczenie optycznie większe.

W oknie, które wypełnia pokój z dużą ilością światła i dobrym sztucznym oświetleniu zwiększyć przestrzeń pokoju.

Jeśli możesz, dodaj lustro po przeciwnej stronie w stosunku do okna lub innego źródła światła naturalnego – to wypełnić pokój ze światłem, a także zwiększyć.

Szatnie dla chłopców i dziewcząt, zwłaszcza o dużej różnicy wieku mogą być niebezpieczne zadanie, ale co najważniejsze, aby zapewnić pokrycie dla starszej rozwoju osobowości dziecka, przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa najmłodszych.

Jak mój przyjaciel zapytał mnie, jak wybrać łóżeczko dla dziecka. Największym problemem w tym rozwiązaniu jest przewidzieć, jaki system (łóżeczka dziecięce), która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom dokładnie. Można poprosić o opinię znajomych, ale ich sposób życia nie ma być bardzo podobny do Ciebie. Chcesz spać w końcu przekształcić w łóżko dla starszego wieku Twojego dziecka? A co z ultra modne łóżka okrągłe projektant? Od czego zacząć, aby zawęzić wybór?

Zacznijmy od …

Bezpieczeństwo:

Zaletą zakupu nowego łóżeczko że nowe łóżeczko muszą spełniać normy państwowe i minimalnych norm bezpieczeństwa. Więc nawet najbardziej przystępne nowa szopka materac będą zgodne ze standardem, który będzie standardowy rozmiar i solidna,; nie będzie żadnych brakujących / połamane części lub prętów, bez deski do głowy i stóp, lub te, które mogą uszkodzić; listewki są oddalone od siebie o nie więcej niż 6 cm.