Jagr dostał kawałek dachu w Pittsburghu. On nawet linki kariery

Hokej Pittsburgh obchodzi pięćdziesiątą sezon w NHL. Największym zaszczytem został zbudowany na początku grudnia do meczu z Detroit, ale nagrody są teraz głodny i Jaromír Jágr, który przyszedł ze swoim Florydzie. Ikona Pingwiny dziewięćdziesiąte mam tablicę pamiątkową, która jest wykonana z kawałka dachu legendarnego Civic Arena, który musiał wycofać się w 2011 roku, nowoczesny stojak Consol Energy Center.

„Byłem tylko małym chłopcem. Wszystkie wentylatory i klub traktuje mnie jak własne dziecko. Wiedzieli, jak trudno było dla mnie. I nie mówi po angielsku.Wszyscy ludzie w nim, próbowałem ulżyć „Jagr przyznane z mocą wsteczną. „Byłem chyba pierwszym lub jednym z pierwszych chłopaków z Europy, którzy grali dla Pittsburgha. Czułem, że wszystko chcę pomóc „powiedział weteran, który dotarł do najlepszy europejski w historii rozgrywek.

” Mieliśmy fantastyczny zespół i z tego zespołu to tylko zdobył dwa Stanley Cupy. Powiedziałem, że jeśli Mario (Lemieux) miał swoje kłopoty (rak węzłów chłonnych lub chirurgii kręgosłupa), nie byłoby trzech, czterech lub więcej.Zespół był po prostu zbyt dobra, „zadumał Jágr.

zatłoczone gigant dostał pytanie, czy można sobie wyobrazić, że pod koniec jego gry karierę kontynuował w jakimś związku właśnie z pingwinami. „To byłoby miło”, powiedział Jaromír Jágr, która przetoczyła się uzupełniają aktualną gwiazdą zespołu Sidney Crosby. On po prostu musiał odłożyć pierwszy mecz Florydy w nowym sezonie, w którym nie interweniował powodu wstrząsu mózgu.

„Gdy wszedł do NHL, miał osiemnaście lat i zrobione, myślę, sto punktów (102). Ta moc facetów w pierwszym sezonie kończy się niepowodzeniem. Myślę, że opanowali Gretzky czy Mario, ale wiele osób nie. Więc jest oczywiste, że jest to wyjątkowy, wyjątkowy odtwarzacz.Na mundialu i całkowicie zdominowały jego atak był nie do zatrzymania „powiedział Jaromír Jágr