Kolekce VOX Young Users pro mladší studenty

Kolekce VOX Young Users pro mladší žáky, starší žáky a studenty je v kombinaci černé a bílé a světlé barvy fasády a také ozdobné obložení z plechu a se stylovými potisky, změny které lze označit nové etapy v životě dítěte, nebo zpříjemní místnosti při změně zájmů dítěte. Četné příslušenství organizátoři a obložení vám obsahovat pokoj v pořádku, a obložení fasády s šipkami, šachy a další hry poslouží jako pozvání do hry se s hosty. Zajímavá nádivka skříně a přátelství pohovky s počítačovým stolem.

Například, zde existuje dokonce i rámeček s kroužkem

Kolekce VOX Young Users Baby – to je nábytek pro novorozence, kompatibilní s kolekce Young Users, s její pomocí je možné k staršímu bratrovi, nebo naopak. Je to stejné moduly, které se v budoucnu budou živější a odpovídající věku překryvy.

Kolekce Smart VOX nabízí nábytek-návrhář, děti na kreativitu a samostatné zpracování svého prostoru. Díky povrchy a univerzální maximálně využít vertikální plochy pro skladování drobnosti a umístění obrázků, fotografií a děl.

Montáž tohoto nábytku – dobrodružství, ve kterém se dítě zúčastní s radostí. Kontejnery, banky, lampy, háčky a mnoho dalšího může volně zajištěny a pohybovat se tak, jak je to pohodlnější pro dítě tady a teď.

Kromě toho, můžete změnit výšku pracovní desky, vzdálenost mezi policemi ve skříni Dětský stůl a místo uchycení dveří s růstem dítěte

A takto vypadá volba pro staršího školáka či studenta

Psací stůl zvýšené kreativity a funkčnosti, a také téměř nekonečné designové obklady na fasády pro vyjádření svého „já” a dekorace

Kolekce VOX Spot – to je atmosféra dobrodružství a turistiku, kreativity a zábavy Dětský stůl, originální prostředí pro hry s přáteli a způsob, jak udělat malou místnost útulnou a . Dřevěný-formoval bar u postele, stolu a umožňuje zajímavé místo nábytek, přiřazeny správné předměty a výsledky kreativity. Design tohoto nábytku provokuje a inspiruje k hledání nových způsobů, jak používat a hry.

Většina kusů nábytku – na kolečkách, a to znamená mnoho možností pro změny k tvůrčímu přání Dětské stoly nebo příkaz okolnosti. Barvy nábytku-neutrální šedá a bílá – to je skvělý pozadí pro efektní a rychle se měnící preference.

Zde je nádherný loft postel, ochotný se do oblékání a velmi úložný systém pro aktivního mladého člověka od 4 do 18 let

Tato postel je patrová, doplněné lesním a toaletním stolkem pro mladé lady vám umožní vytvořit velmi jemný budoár, a zcela boční skříně umožňují na malém náměstí umístit impozantní šatna rostoucím osobnosti.

Vozík postele se stává nebo stanem uprostřed divokých lesů

A toaletní stolek a postel se proměňují v obývací část elegantními pohyby dětské ručky

Tak tohle je ona, – dětské a dospívající nábytek VOX, přátelská a tvůrčí, doprovázel děti z dětství v mládí, dává prostor pro fantazii a možnosti při zařizování. Koupit nábytek VOX v Jekatěrinburgu vyberte v katalogu položky do sbírky nebo na místo určení, označte všechny potřebné doplňky, nezapomeňte matrace pro dětské postele a si pořiďte dodání. Dejte prostor své fantazii a budete chtít usadit v dětském pokoji společně s dítětem.