Konstrukce malých místností – to je docela běžný úkol pro evropské

Konstrukce malých místností – to je docela běžný úkol pro evropské a ruské designéry. Ale pokud plocha dětského je jen 4,5-5 čtverečních. m místo obvyklých 7-12 metrů čtverečních. m, pak zde je třeba se uchýlit k non-standardních roztoků a postupů. A co dělat, když se místnost nebo obývací pokoj Česká dětského nábytku Banaby se dvěma dětmi kromě dokonce i zúžit?
8889300
V tomto článku se budeme sdílet několik tipů, jak efektivně optimalizovat úložný systém správně uspořádat nábytek a domluvíme se do dětského pokoje, měřičem 5 metrů čtverečních na skutečném příkladě místnosti dvě dívky.

s koněm linky

Na levé fotografii níže ukazuje dvě dětské sestry Abby a Ksayry žijící na Filipínách. Dívky jim nikdy neměl rád malé a tmavé místnosti, takže rodiče často museli sdílet postel s nimi. Ale jak čas ubíhal, dítě rostla a ložnice máma a táta se stal příliš stísněný, aby se přizpůsobila celou rodinu. Je na čase, aby řešení problému bydlení, a rodiče Chris a Laurie se obrátil na profesionální designér s žádostí o transformaci úzký a maličký plochu místnosti 5 čtverečních dcer. metry v komfortním prostorem s místem pro studium a relaxaci. Co se stalo, může být viděn na pravé straně fotografii, a později v tomto článku.

Dětská 5 čtverečních. m před a po opravě

Snažili jsme se, aby materiál univerzální Česká dětského nábytku Banaby a použitelný pro uspořádání místností, obě dívky a chlapci pokoje v Chruščova a další typické domy. Proto kromě prohlížení sestry místnosti Abby a Ksayry, v článku, můžete vidět další příklady úspěšného designu.

výzdoba

V případě, že dítě špatně osvětlené a má výhled na sever, je nejlepší volbou: béžová, světle žlutá, světle růžová, korál, světle zelená teplé barvy. Jak můžete vidět, dítě dívky má velmi malé okno, takže designer vydal zeď s teplou krémovou žluté.

Dětská 5 čtverečních. m teplá schéma

Pokud jsou podřízených oken se nachází na jih, poté výběrem tapetu nebo barva na stěnách, dát přednost světle modrá, světle fialové a světle šedých odstínů, že je studená.
Chcete-li pokleit tapetu, vyberte si kryt s jemné a nenápadné postavy, jak velký a příliš světlé se místnost ještě menší.

Tapety do interiéru místnosti 5 čtverečních velmi malého dítěte. m

Mimochodem, pokud je to možné, pak změnit Česká dětského nábytku Banaby konvenční křídlové dveře na posuvné.
S ohledem na pohlaví, v tomto případě je zařízený ve světlých dlaždic. Ale pokud horké filipínské ostrovy, kde je pokoj hostitelka žijí takový chladný materiál je přijatelné, podlaha je lepší ozdobit ruskou masivního dřeva, linoleum, korek, koberce, laminát nebo podlahovou desku. Volba laminátu nebo podlahové desky, raději tři-band pásy, který se natáhne rozšiřitelnosti a umístit je doma nebo pod úhlem 45 stupňů, nebo na druhé straně místnosti. Tato technika pomůže vizuálně tlačit ke zdi a aby se místnost opticky širší.