Listopada w Ligue 1: poszerzenie szczeliny i zaćmienie Norman

W ostatnim miesiącu 2014 roku konkursu we Francji zaproponował zarys jak sezon może trwać aż do końca – w walce o tytuł staje się niezależna Marsylia i PSG, który zapowiada się jako bardzo ciekawy walce o trzecie miejsce. Prawdopodobnie już Lille, który spadł na drugą połowę stołu ..

Pamiętaj, zasady, że seria będzie się przez cały sezon: tekst ciało jest rozłożone na cztery części (górnej części tabeli, walcząc o kubkach, centrum stoły, ogon tabela) Koniec następuje doskonałego zespołu zawierającego zastępców, a także ankietę na najlepszą bramkę miesiąca. Składa się z dwóch 5 TREF, głosowania na najlepsze można boxík po prawej stronie.Pod koniec ostatnich 10 finalistów sezonu będzie „deal” francuski celem rok

Trzecie miejsce w Ligue 1 gwarantuje kwalifikacji do Ligi Mistrzów eliminacje.; przed sezonem, większość obserwatorów uważa, że ​​krystalizuje elitarnego trio składające się z PSG, Marsylia, Monako, lub walki zaangażować ostatnią trzecią Lille. Ale niestety – Lille są marnieje na dole, z Monako nie byłoby wykopać ze środka tabeli i brązu i pożreć innych: Lyon, Saint-Etienne, Bordeaux i nowo Rennes.Na drugim końcu peletonu w międzyczasie mogliśmy zobaczyć inny panika ratunkowego Evian, a przybysze powoli brakować tchu ..

Strona główna Cała tabela: Walka z dwóch klubów

jeśli tegoroczny pierwszy Le Classique miało miejsce w listopadzie, jest całkiem prawdopodobne, że PSG i Marseille stracić cały miesiąc nawet punktu. Obie jednostki są w doskonałej formie i skutecznie oddala pozostałą część paczki; za bezinteresowną wentylator to wtedy dobrze, że Paryżanie w ściśle obserwowanych wzajemnego meczu wygrał u siebie 2: 0-cia Obecnie, jako pierwsze miejsce dzieli już tylko jeden punkt.Sto procent saldo listopada dodatkowo sugeruje, że jeśli liga nikt pokonać podczas słabszym początku sezonu, teraz reszta roku kalendarzowym, będzie niezwykle trudne.

Wiele uwagi oczywiście zwrócić na powrót Zlatana Ibrahimovice zrobił szybko następuje gdzie zostało przerwane (czyli przemieniony wygranej kary przeciwko Nicei), ale poza tym to nie jest jeszcze ze swej strony, nie chwała – co jest logiczne, biorąc pod uwagę, że jego ciało coraz młodszy, a tylko przez siedem tygodni w szpitalu z poszkodowanej pięty.Na szczęście trener Laurent Blanc, jest panujący mistrz w kadrze ofensywne trzy Ameryki Południowej, którzy grają w tym roku w doskonałej formie i są w stanie podzielić zadania Švéda: Javier Pastore daje kreatywność, Lucas Moura świetny drybling i Edinson Cavani bojowość i cele.

Ibrův powrót paradoksalnie był najważniejszy punkt zamach w poszukiwaniu utraconej formy (jeśli pominąć aspekt psychologiczny) – znacznie bardziej „wiatr” w raporcie z października pojawienie Thiaga Silvy, który w minionym miesiącu rozgrzanym do plus chłodnym wydajności i obrony pod jego dowództwem ponownie (przynajmniej w miejscach) przypomina stare dobre nieprzeniknioną ścianę.Największe odkrycie listopada paryskich fanów, ale Serge Aurier: reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej od początku uczynił głupich błędów i wydawało się, że prawo Bek ma szansę przeforsowania Gregory van der Wiel, jego piersiach występy Le Classique i ostatni mecz z Nice (1 : 0), jednak mówi inaczej. . W końcu

Z drugiej strony, należy uznać, że w pewnym ideałem jest jeszcze daleko Paryżanie gry – które rzeczywiście uznaje się Blanc. Jednym z najsilniejszych zespołów w Europie, na przykład, nie będzie musiał martwić się o wygraną w Metz, kiedy prowadzi 2: 0TH Jednak ważne jest to, że PSG znowu emanuje rodzaj ducha walki i wewnętrznej siły, która jest czymś zespół brakowało przez długi czas; Jeśli mecz jest rozgrywany w Metz we wrześniu, prawdopodobnie Paryżanie zwycięskiego gola nevstřelili.Zobaczymy, jak to jest w finale Ligi Mistrzów zbada najcięższe tegoroczną przeciwnika domowe Barcelona.

Marseille O ile w stolicy spadły, ale poza tym wygrał pozostałe trzy pojedynki i trener Marcel Bielsa nadal cierpi zewsząd pochwały. Jak dotąd, wszystko naprawdę działa, ale on jest teraz do graczy sporadycznie zobaczyć lekkie zmęczenie, chociaż tego nenastupují w Europie; Metody szkoleniowe fizyczne i psychologiczne Bielsových wymagania są legendarne, a jego Argentyńska nowe zarzuty w tej sprawie naprawdę nie powstrzymywać.Dlatego ważne jest jednak, że może pracować również z graczami spoza swojego ulubionego ideału jedenastej; W listopadzie (z powodzeniem) włamali się pierwszym składzie wielki środkowy pomocnik Mario Lemin i obraźliwe allrounder Abdelaziz Barrada.

Tylko młody Brazylijczyk korek Doria nie może być spełniony, ponieważ doświadczony trener w obliczu warunków kryzysu w tylnych rzędach zamiast wysłany do ciężkiego meczu w Bordeaux kolejny debiutant Baptiste Aloeho. Jednakże, jeśli masz zespół takich sportowców, takich jak gra w jego obecnej formie Dimitri Payet, Florian Thauvin i André-Pierre Gignac, nie martwić się o nic.Może tylko Thauvin mogłyby złagodzić się trochę z ośrodków; . Wysyła je czasami zbyt wiele, a jego wzrok nie jest dokładnie dokładne

Strona główna Walka o trofea: Nostalgia i znalazł pleśń

To była dyskutowana przez prawie rok i pół Philippe Montanier przyszedł ambitny Rennes , aby zaprezentować jeden z najbardziej utalentowanych trenerów we Francji, a jeśli wybraliśmy prawo obserwatora meczów, musiał odzyskać poczucie, że Les Rouge et Noir pod jego kierownictwem, być może walczą o tytuł. Ale wielkie występy były regularnie na przemian z różnych długimi przerwami, podczas których klub Breton znowu wyglądały raczej zejście. Absolutny brak w tym czasie żadnych oznak spójna forma stała się swego rodzaju mantry w Rennes, że nie miał wyboru, ale do powtarzania w kółko.Ale teraz wydaje się, że wszystko będzie „siodło”

Oczywiście, wciąż mówimy o notorycznie niezgłębionej zespołu.; Nigdzie nie jest napisane, że Rennes wiosna znowu wpaść w środku tabeli. W listopadzie, jednak uhrál 10 punktów, drugi najwyższy numer całej ligi i Montanier ostatecznie wyjaśnić osiem stanowisk w idealnej podstawowego zestawu – w bramie Benoit Costil, w obronie prawa Romain Danze, Mexer Sylvain Armand i Cheikh M’Bengue w zasadzce dwójkowym tarcza Gelson Fernandes – Abdoulaye Doucouré a przed nimi vytaženější Vincent Pajot. Zmieniając jedynie skład trójzębem atakującego, gdzie większość skrzydło września Paul-Georges NTEP i Paulo Henrique; To jest ich cel i wspiera klub ciągnąć w górę tabeli (NTEP ma statystyki na listopad 1 + 2, 2 + 1 Henrique).Odwrotnie okrągłe Habib Habibouovi nie wskazówka zbyt; . Przez Ola Toivonen następnie nadal trwa „Renneska problem” ze zmienności wydajności

Rennes jest rzeczywiście szósty, trzeci Lyon jednak, tracąc tylko dwa punkty – i biorąc pod uwagę, że Les Gones po wybitnego październiku ostatni bit niech nogę z gazu zaczyna się rozwijać w Ligue 1 raczej ciekawą opowieść o walce o trzecie miejsce gwarantujące Champions League rundzie wstępnej. W pierwszej połowie listopada, kolejne oddziały Huberta Fourniera bezbłędne pod dowództwem kapitana Maxima Golanse deptane, ale niespodziewanie ogromna porażka w derbach rhonském Saint-Etienne jest (co najmniej) wrócił do ziemi.Fani czterech ostatnich rundach zajęło kilka wniosków: Steed Malbranque jest faktycznie znacznie lepiej w pochmurny centralnego trio niż jako ofensywnego sprzęgła (w Lyon 4-3-1-2) Clinton N’Jie Starając i jego podejście jest wzorowa, potrzeby jednak prace nad technikami przetwarzania i zaangażowania balonu i zaprawiony ex paryski Milan Bisevac Christophe Jallu dla niedoświadczonych i byli zakłopotani obrony praktycznie wybawienie. (przedstawienia w Derby teraz na bok, choć nie było Jallet prawdopodobnie najlepszym graczem OL).

Zwycięstwo 3: 0 dla Saint-Etienne Oczywiście ogromny impuls, który wszedł w prawo czas – Les Verts nękane zdesperowany nieproduktywne, groził im, tracą kontakt z pozycji kubkowych, plus Lyon na Geoffroy Guichard jechał za punkty tak długo, że świadkowie ostatni dom zwycięstwo dawna liczone siwe włosy.W całej Ligue 1 podczas ASSE jest czwartym (!) Najbardziej produktywny zespół, o ile strzałów pisał. Pierwszy tegoroczny Derby du Rhone nie tylko odciąć niebezpiecznie rośnie seria niczego nie rozwiąże rysuje, ale szczególnie dumny klubu bliżej do zakresu jego rywal, a tym samym śnie Ligę Mistrzów. GALTIER, który był znany ze swoich najśmielszych takiej taktyki przeciwko Lyon po raz drugi w tym roku, aby spróbować zagrać pięciu obrońców; w pojedynku z PSG poza porażce 0: 5, tym razem to działało. Odwaga Elegante to oczywiście brakuje.Ponadto, wspomniany mecz dał widzom kolejny powód, dlaczego opłaca się zapamiętać nazwę przyszłości Florentin Pogba. (Chociaż nagroda orzekł w szczególności oddziaływania na środowisko Max Gradel, mistrz rzutów wolnych z Wybrzeża Kości Słoniowej).

Ona „nostalgia” w podtytule tej sekcji, to oprócz ASSE stosuje się również do dwóch innych tradycyjnych klubów, które przyklejają się blisko kubek szyny – jak Bordeaux i Nantes do tej pory w tym roku daje wrażenie, że oni formularz może wytrzymać nawet bardziej niż Boże Narodzenie.trener Bordeaux Willy Sagnol siebie, choć najwięcej uwagi niefortunne rasistowskie wypowiedzi o „typowych piłkarzy afrykańskich” na polu, jednak okazały się być bardzo zręczny strateg – to pierwszy konkurs w listopadzie przeciwko Derby du Garonne Tuluza, zdecydował się odpowiedzieć na jego przeciwnika 3-5 -2 stanowisko podobne tworzenie trzeci korek dodatkowo stały čtyřiadvacetiletý Cédric Yambéré. Do tego czasu całkowicie nieznanego piłkarza następnie dał świetny występ, a on powtórzył to okrążenie później w Lens i cały eksperyment zakończył się utratą 1: 3 z Marsylii.Ostatni pojedynek przeciwko Lille Sagnol zbudował obrony cztery-man ponownie i Yambéré i wrócił na ławkę, ale zdobyć dziewięć punktów możliwych dwunastu to z pewnością doskonała równowaga.

pięciopunktowy Nantes zdławione z powrotem trochę, podstawowych elementów gry – silny, dobrze skoordynowane obrony, przejście pioruna do ataku i genialny mózg pobranych Pomoc Kreatora Veretouta Jordan – ale nie zniknął nigdzie. Lewa Olivier Veigneau ogromny senegalskiego korek Papy Mison Djilobodji odegrania form życia, ale harcerze zaczynają odkrywać inną nazwę – m.in. Georges-Kevin Nkoudouovi młodą gwiazdkę z lewej flanki, którego szybko, wpadł stylu futbolu nanteského brejkového doskonały.Ten mały układ „Arkady”, zapewniając jednocześnie wyniki ze względu na dokładność maszyny, genialny organizacji i wyrafinowany zakłóceń, jednak w ostatnim meczu z Marsylią (0: 2), niemniej jednak pokazał, jak można stosunkowo łatwo pokonać – po prostu odciąć „głowa”, czyli Veretouta tym przypadku. Jeśli najważniejszym graczem Les Canaris wciśnięty zbyt głęboko do własnej połowie, cały zespół chodzi o jedyną prawdziwie funkcjonalne ofensywnych broni

Strona główna tabeli centrum. Książę róża między ciernie

Księstwo problemy mamy na tej stronie zostały szczegółowo omówione.Leonardo Jardim obciąża natomiast pod koniec listopada wygrał ważną zwycięstwo w Lidze Mistrzów ze względu Leverkusen i dlatego są o krok, aby przejść do rundy, na froncie domu, jednak forma nigdy naprawdę nerozeběhla. Portugalscy autokarowych i zarejestrowane tylko trzy nowe pozytywy: Lacina Traoré, jeśli chodzi o optymalne samopoczucie, perspektywa rozwiązywania problemów z końcówką atakującego (się remisem 1: 1 przed ASSE pokazał bardzo dobrą wydajność) w Uwa Elderson Echiéjilé Echiejile mieć monačtí stałe zastępstwo dla jednego trzy obecnie najlepsi gracze zespołu (layvin Kurzawa) i Yannick Ferreira-Carrasco może nie rzuca ją nawet swój talent.Choć przyznaje, że musi strzelać więcej goli

Obecnie dziesiąty Monaco znajduje się w nieoczekiwanym firmy.; bo reszta środku stołu składa się z zespołów, z których w dużej mierze oczekuje podobny scenariusz. To jest przykład Montpellier , chyba najbardziej typowy „średnie” wykonawca tegoroczny Ligue 1 (Hilton i Anthony Mounier były w listopadzie wyraźnie największy kierowca podczas meczu z Toulouse następnie rozdrobnione i weteran Souleymane Camara, który pewnie wolą dłużej aż do śmierci tylko grał przeciwko Toulouse), lub Nicea , którego forma jest nadal skakać z jednej strony na drugą, i spokojnie w jednym meczu.Claude Puel, natomiast w południowej części portu cieszy bezgraniczne zaufanie (wskazane przedłużenie swojej umowy), saldo listopada jednym punkcie od 12 możliwych polega jednak Les Aiglons w samym ogonie tabeli.

Oprócz lewy obrońca Jordan Amaviho ten gracz po prostu nie istnieje, do którego inni mogą być całkowicie polegać; To prawda, nawet dla doświadczonego wsparcia Eric Mathieu Bodmer lub Bauthéac. Bramkarz Mouez Hassen zaczepy w zależności od sposobu faktycznie spać (listopad spała bardzo źle) i fazę napaść jest wciąż boleśnie zależy od celów starzenia Dario Cvitanicha.Z drugiej strony, ten sam zespół grał kilka tygodni temu jako części, tak że ostatecznie obie odpowiedniki pięknie zerowe i fanów, aby zachować spokój centrum League peleton.

W sumie piątym najbardziej udanych w listopadzie jest trochę zaskakujące Reims , który zdobył dwa zwycięstwa i dwa remisy; dbać szczególnie třígólový Benjamin Moukandjo, kluby zapewniają łącznie zespołową 7 punktów (jeden w tym statystyk było lepiej).Kameruński napastnik dodano następnie do spółki Aleksandara Pešiće ten sam wynik wyciągnął z kłopotów Toulouse ; w jego przypadku było to jednak tylko jedna nagroda, w towarzystwie trzech porażek, w tym jednego domu do Lorient.

Les Violets wpadł najgorszych form od początku sezonu, pozycje Obniżenie szczebla dzielą już tylko trzy punkty i trener Alain Casanova dobiega końca „czas obronie” – w środku pola dał mu nie zły (jakość oddział taki odpowiednik pozycja), ale jak hazard byłby niedoświadczony zespół, całkowicie przyzwyczajony do walki o ratunek może jeszcze rykoszetem źle.Ten Reims walczyć o nagiej skórze przyzwyczajeni do nich, a jako nowy trener Jean-Luc Vasseur wydaje się w końcu zrozumieć, że odbudowa zespołu notorycznie obronną na twórczej maszynie w trakcie jednego sezonu egzystencjalnej jest po prostu nonsens fanów jednej historii najbardziej znanych francuskich klubów ponownie za jakiś czas oddychać spokojnie. Pięć punktów z miseczek, ośmiu z degradacji.

Pozostaje mieć zeszłoroczny zwycięzca Ligue 2 Metz , który w listopadzie trzy punkty były na tyle, aby utrzymać ciągły pozycje dwunasty. Podczas gdy większość innych klubów z dolnej połowy tabeli opiera się głównie na drapieżnego młodzieży w Metz na to poszedł dokładnie odwrotnie – i to jeszcze okazuje się być dobrym krokiem.Florent Malouda i Modibo Maïga nie miał chyba na najwyższym poziomie (czyli zdecydowanie nie), ale ich doświadczenie i obiektywna jakość walczyć, aby zapisać Ligue 1 obszernie wystarczające. Maiga nawet w listopadzie i strzelił cztery gole w porównaniu do obecnie kontuzjowany napastnik Juan Falcon; szkoda, że ​​dwóch z nich pochodziło z karą po przegranej 2: 3 z PSG. . Mimo że jest przyzwoita karta dla gracza, któremu nawet do końca października gwizdnął własnych fanów

Strona główna Podziemny zapisać: Leczenie Printantem i zdrada Cup Europa

ostatnia część tabeli otwiera dwa zespoły, które odegrały gra mniej – pojedynek z Lille Evian zostało przełożone ze względu na finał Pucharu Davisa.Niemniej jednak, okazało się Évian walki w listopadzie sześć punktów z wynikiem 3: 2, co jest lepsze niż wszystkich bezpośrednich konkurentów. Jest to przede wszystkim oczywiście duński geniusz Daniel Wass, który pewnie trzymać miasto podalpském lub przemocy; Sposób, w ostatniej rundzie na własnym obsługiwane Guingamp, wyraźnie pokazał, które mówią o jego znaczenie dla całej Evian jest właśnie prowadzenie węgle do Newcastle. Wass dokładnie spełnia kryteria, zgodnie z którymi wybiera głowę wzmocnień Saint-Etienne Roland Romeyer.Zobaczmy, co się okno stycznia rynek transferowy. (Wyróżnienie zasługuje korek Cédric Cambon, który miał bardzo udany miesiąc).

Evian jest prawdziwym mistrzem w balansowanie nad przepaścią; każda chwila wydaje się, że spadł na dno, ale potem przychodzi szereg dobrych wyników i uciec od strefy zagrożenia, a te etapy są powtarzane w kółko. To Lille na coś podobnego wykorzystywane nie jest – kryzys osiągnął nikomu nieoczekiwanych wymiarów, a ze względu na wąskie kadry i maksymalnego wykorzystania najważniejszych filarów (jak Simon Kjaer i Rio Mavuba) nie ma wątpliwości, że jego część niedźwiedzie zrzucać winę i udział w lidze Europejskiej.Istnieje jeszcze Dogy szansa ćwiczyć (choć małe), ale trener René Girard byłoby w ich własnym interesie miał w pierwszej kolejności myśleć o tym, jak wspinać się z obecnych murów XIV powrotem do góry.

Miseczki są już ze względu na jedenáctibodové straty w czwartym miejscu prawdopodobnie passé. Zespół Girardův w listopadzie nękane trzy główne problemy – po pierwsze, to już wyżej wspomniane zmęczenie, brak szerokości kadrze i słabego ławce.Po drugie, udało przeciwnicy czytać długo ultradefenzivní Dog system gry, który oparty jest na maksymalnej posiadanie systemu 4-3-1-2 i do przodu poprzez skrzyżowań ofensywnej sprzęgła; Lille tak na przykład, ma bardzo dobry wskaźnik sukcesu zrealizowanych przejazdów, ale niezbędne minimum z nich skierowaną do strefy niebezpiecznej. „Drugi sezon René Girard” jest zjawiskiem, które jest obeznany w Montpellier; lokalna publiczność prawdopodobnie północ PRZESŁANIE coś jak „Trzymaj go na chwilę i masz tytuł w przyszłym roku.”

Chociaż trzeba przyznać, że tylko doświadczony trener nie siedzieć bezczynnie; Reims próbował systemu wyraźnie ofensywne 4-3-3 z atakowania trio divock origi Nolan Roux, Ryan Mendes; ale na boisku w tym samym czasie nie było nikogo, kto mógłby dostarczyć balony przodu.W takiej sytuacji możemy zostawić naprawdę skoncentrować się na obronie, a jeśli kluczowi gracze (Kjaer i Enyeama) popełniać błędy, straty idą – lub, bardziej precyzyjnie, jeden punkt ligowy z wynikiem 1: 4 Trzeci problem jest tak logicznie strzelanie obręcze, dyscypliną, w której krótko, krytycznie zaginionej zeszłoroczny Salomon Kalou (Origami jest cudownie utalentowanym graczem, ale w tym wieku po prostu nie sam może zdobyć ciągnąć cały bezsilny zespół, plus masz własne cele najlepsze i przygotować) [W ostatnim meczu w Bordeaux (0: 1), to fani ku zaskoczeniu wszystkich, dowiedział się, że Marvin Martin wciąż żyje, choć futbol najwyraźniej wreszcie grać zapomniane

Guingamp . w europejskiej lidze lepiej i awansować go na tyle, by nie stracić meczu finałowego w Mińsku; Liga Niemniej jednak opłaty Jocelyn Gourvennec spadła do ostatniego miejsca, a w tej chwili wydaje się, że największych kandydatów do spadku. Ich zespół po prostu brakuje podstawowej jakości. Gourvennec jest doskonałym trenerem, który może motywować swój zespół, a jego zdolność do wyciśnij dokładnie i przewyższy wszelkie oczekiwania (po wszystkich Europa League gra ), ale jest to zadanie może nawet poza jego mocy.Drugi sezon jest krótki, to jest kryzys, szczególnie dla obiektywnie słabych zespołów, a nawet nie rozbić siły cenionych mecz z Fiorentiną

Obecne malejąco triada faktycznie wygląda całkiem realne. – Guingamp uzupełnia najsłabszy Rookie of the Lens , który pod przewodnictwem Antoine Kombouarého kontynuowania walki lepszych przeciwników 18 dla każdego punktu, a nieuporządkowane Bastia , który w tym roku był pierwszym trenerem zwolniony. Zajęło dawną wielką pomocnik Claude Makélélé, który został zastąpiony na asystenta steru Ghislain Printant – a wyniki pokazują.Korsykanów w listopadzie uhrál Solid 4 punkty i szkielet zespołu składającego się z bramkarza Alphonse otoczki, doświadczony środkowy obrońca Sébastien Squillaci i pomocnik Guillaume Gillet, działając w Ligue 1 wyglądem zdecydowanie konkurencyjnej.

Ale reszta zespołu nadal składa się z garstki graczy natahaných do taksówki bez najmniejszego cienia koncepcji, więc możemy się spodziewać, że „efekt Printantův” został po prostu spowodowane przez wspólny entuzjazm zmian, które rzadko trwają dłużej niż kilka rund , Chociaż, kto wie?Printanta nikt tak naprawdę nie wie, więc może jeszcze zaskoczyć. (Mecze listopad sugerują, że raczej nie – Bastia nadal gra dobrze, tylko rezygnację zastąpiony przez wojowniczość, która brzmi jak typowy sytuacji opisanej powyżej).

Ostatnie dwa zespoły, które idą do walki grudnia tuż nad strefą schodzenia są XVII Caen i XV Lorient. W ich przypadku, to może być głupi, aby spodziewać się w trakcie sezonu dojść do pewnych fundamentalnych zmian – obie drużyny wyznają obraźliwe, proste piłki nożnej z szybkim ruchem piłki, co znajduje odzwierciedlenie na przykład w Caen tak, że ma cztery gry listopada Wynik: 6: 8Tylko Stracili więcej bramek typu „anarchistów” z Metz, Caen i nadal ma w swoim środku jednego z (niespodzianka) najlepszym miesiącem korek Damien Da Silva. Červenomodrým nadal palą się jak na Dzikim Zachodzie (statystyki prawie 13 strzałów, aby dopasować dzielnic w lidze), tak naprawdę wszystko zależy od tego, jak postęp będzie nadal ostatni strzelcem Mathieu Duhamela. Jednak jego forma na stałym nawet gdy niewielki wzrost; w listopadzie nawet strzelił dwa gole

O Jordan Ayew, na których opierają się na Lorient , aby powiedzieć, absolutnie nie. – gra dobrze, tak (na jakiś czas), ale bramek wciąż daje trochę.Na początku sezonu jest pokrywane Valentin Lavigne i Les Merlus udało; potem długiej spowolnienie, aw listopadzie został ponownie zapukał Raphaël Guerreiro (Lorient podniósł liczbę punktów w październiku od zera do sześciu). Trener Sylvain Ripoll postanowił odpowiedzieć na rosnącą presję na jego osobie poruszającej Guerreiro świeże portugalskiej przedstawiciela ze swego miejsca na Bek naprzód na skrzydle, który okazał się być doskonałym rozwiązaniem. Chociaż oznacza to, że Lavigne musiała grać w ataku dwóch człowieka iw obronie pokład żałosny Vincent Le Goff, jednak Guerreiro poszło tak dobrze, że dwa stosunkowo znaczne uchybienia Trump siebie.A. Ayew mamy nadzieję przyczynić się do zwiększenia zaufania wygranej strzał (choć kara) w ostatnim meczu w Tuluzie

Strona główna Raport Idealny listopada:

Benoït Costil (Rennes) – Christophe Jallet (Lyon), Thiago Silva (PSG), Rod Fanni (Marseille), Raphaël Guerreiro (Lorient) – Maxime Gonalons (Lyon), Gelson Fernandes (Rennes), Daniel Wass (Evian) – Dimitri Payet (Marseille ), Benjamin Moukandjo (Reims), Paul-Georges NTEP (Rennes). Trener Philippe Montanier (Rennes)

Zmiany: Stéphane Ruffier (Saint-Etienne) – Olivier Veigneau (Nantes) – Mario Lemin (Marseille) – Edinson Cavani (PSG)..Trener: Willy Sagnol (Bordeaux)

Strona główna cel Sonda miesiąca listopada.

Poszczególne tytuły są również linki do youtube – Dziennik kanał Ligue 1 niestety nie można uruchomić wideo z innych stron

Alexandre Lacazette (12 runda, Nice – Lyon 1: 3).

Lacina Traoré (13 okrągły, Saint-Etienne – Monako 1: 1)

Bangalo-Fode Koita (14-ty okrągłe, Monaco – Caen 2: 2)

Florian Thauvin (od 15. okrągły Marseille Nantes – 2: 0)

Daniel Wass (od 15. okrągły Evian – Guingamp 2: 0)