Materac do łózeczka piętrowego?

Istnieje tak wiele sposobów, aby wychować dziecko, ponieważ istnieją zestawy rodziców na świecie. Każdy kraj, kultura, a rodzina będzie miała własne praktyki, jeśli chodzi o opiekę nad dziećmi. Większość współczesnych stylów wychowania jednak umieścić ogromne znaczenie na uzyskanie odpowiednich produktów w celu zapewnienia bezpieczeństwa dziecka, zwłaszcza w domach, gdzie rodzice mogą nie być w stanie pilnować swojego dziecka sto procent. Od prawej stylu łóżeczka do łóżeczka wymiary materaca i rozmiarach arkuszy szopka i materiałów, istnieje wiele rzeczy, które należy mieć na uwadze przy wyborze odpowiednich elementów dla przedszkola dziecka.

Wymiary szopka materac są ważnym czynnikiem, jak materiał, który materac będzie wykonane. Gdy szukasz materacy szopka w sklepie lub przez Internet, ważne jest, aby przeczytać, co jest na etykiecie. Oto, co powinno być szukasz, jeśli chodzi o wymiarach materaca.

1. Długość i szerokość. Szopka kołyski materac i rozmiary dziś wydają się być standaryzowane. Materac zaprojektowane, aby pasowały do ​​regularnej wielkości „standardowe łóżeczko” jest około 27 1/4 cala o 51 5/8 cala. W tym czasie nie są materace przeznaczone dla przenośnych lub „mini”, łóżeczka, że ​​są trochę mniejsze niż w 2 cale na 27? cali. Te mini szopki są popularne wśród rodziców, którzy robią dużo podróżowania z dzieckiem, lub dla tych, którzy mają mniejszą przestrzeń w domu. W każdym przypadku należy uzyskać rozmiar, który będzie pasował dokładnie do łóżeczka piętrowe. Nie powinno być żadnych przerw lub przestrzenie pomiędzy materacem a bokami łóżeczka piętrowe dla dzieci, aby uniknąć uwięzienia, a nawet uduszenie.

2. Grubość. Maksymalna grubość materaca szopka jest 6 cali. Materac nie powinien być grubszy niż to, aby zapobiec dziecko z coraz dość zastrzyk z nim wspinać się na boki standardowej wielkości łóżeczka. Ponadto, materace szopka nie powinna być zbyt gruba, mniej będą stwarzać ryzyka uduszenia. Możesz być w stanie uzyskać 3-calowy materac, ale są to zazwyczaj cienki i słaby wystarczy dla dziecka do bandą się lub ciągnąć się, kiedy staje się aktywny, co z kolei sprawia, że ​​zagrożenie bezpieczeństwa.

3. Corners. To może nigdy nie przyszło ci do głowy wcześniej, ale kształt narożników materace dziecięce jest ważne, gdy jest na łóżeczku dziecka. Kwadratowe rogi wydają się pasować bardziej dokładnie do szopki niż zaokrąglonymi rogami, które często pozostawiają małe kieszenie przestrzeni.

Czy kupując w sklepie cegły i zaprawy lub zakupy online, zmierzyć wewnątrz łóżeczka przed zakupem materaca, zwłaszcza jeśli materac i szopka będzie różnych marek. Po tym wszystkim, materac, który jest zbyt mały, to ryzyko dla bezpieczeństwa i który jest zbyt duży, będzie po prostu bezużyteczne.

Wymiary szopka materac są ważnym aspektem wyboru pościel dziecka, więc upewnij się, że masz je w prawo zawsze.

Istnieje wiele dyskusji na temat tego, co dzieje materiały są najlepsze dla dziecka szopka materac, ale należy również uświadomić sobie, że to jest ważne, aby uzyskać Szopka Materac Wymiary prawo.