Meet Adebayo Akinfenwa

najdalej dotarł do League One, trzeciej ligi angielskiej. Adebayo Akinfenwa jeszcze należą do znanych piłkarzy i atrakcji dla fanów Premier League. Najsilniejszym graczem na świecie, pseudonim Bestia, strzelonych w FA Cup z Liverpoolem i strzelił ponad 140 bramek kariery. Ten artykuł zawiera kilka interesujących swojego życia.

W AFC Wimbledon, klub czwarty najwyższy League Two jest Akinfenwa sławna. Ze względu na swoją wytrzymałość i rozložitosti ciągnie większość uwagi, a to nic dziwnego, że klub druk kalendarza, na przykład wyłącznie z jego zdjęciami.Tradycyjne Boże Narodzenie aukcja nawet přihazovalo kupon na jedną dobę siłownię z Adebayo Akinfenwou jako osobisty trener.

32-letni olbrzym jest po prostu postać, której nie można pominąć w angielskim futbolu. Dlatego serwer BBC kompilowane kilka podstawowych faktów i atrakcji życia.

kwintal. Nikt chyba nie dziwi, że ten facet kurduplowaty waży sto kilo. Kiedy wysokość 180 cm, jednak to prawda 102 kg działania. Akinfenwa przyznał, że „uderzenie” z natury, a więc nie miałem problemu w futbolu. „Ludzie mówią, że jestem zbyt duże dla futbolu. Sto goli później, nie jestem…Nie ma żadnych ograniczeń, co chcesz osiągnąć,” zachęca.

180 na ławce. Jako partner do siłowni, nie chcesz go…Adebayo kocha podnoszenia ciężarów i przyznał, że niektóre z jego byłych menedżerów kazał go wypędzał z hantlami. Na ławce może obsłużyć solidnych napastnik 180 kilogramów, który został doceniony przez twórców FIFA, że była to moc znamionowa 97 100 ustaw najsilniejszym graczem na świecie.

Na Litwie do małpy. Przed był 20, udał Akinfenwa interesujący zaangażowanie dla Balt. Litewska FK Altanas ale nie przeżywa dobre czasy, rasistowskie przyśpiewki nawet przebaczyć ani zwolennicy domowych. Jeszcze był za granicą przez ponad rok. „Nikt nie będzie wyrzucić mnie znikąd,” powiedział.

Tryb Zwierząt. Z jej charakter nadano przydomek „The Beast”. Wimbledon FORVARD Jednak pojęcie to awansował na nowy poziom, tworząc tzw. Tryb bestii. „To jest stan umysłu.Tryb bestia stosuje się kosztem ludzi, którzy starają się ustalić pewne granice, „ opisane Akinfenwa.

Król Twitterze. Podczas poniedziałkowego meczu FA Cup między Wimbledon i Liverpool inspirowane Adebayo Akinfenwa 39.000 posty na Twitterze przeciwko Liverpool nawet strzelił, choć jego strzał na wynik 1: 2. w sprawie procedury nie działa

Fandy Liverpool Wrestling trzecią rundę.. FA Cup dla niego był wyjątkowy także z innego powodu.Przez całe życie miał wiwaty i wspiera Liverpool tuż przed meczem, a on sygnalizowany jego motywy. „Chcę Stevena Gerrarda jersey” ogłoszone. „Powiedziałem chłopakom, że jeśli ktoś zajmuje jego koszulkę przede mną, mamy problem”. Jak oczekiwano Akinfenwa dostał koszulkę.

Nomad. W maju będzie on trzydzieści trzy lata, ale udało mu się przechodzić liczne rzędu siedzeń. Zawodowo grał w 14 klubach i z wyjątkiem Atlantas – gdzie grał jeszcze Puchar UEFA – daleko przeciągnięty do trzeciej ligi angielskiej. Na przykład, grał jej najlepszą Gillingham, Millwall i Swansea.