Najbardziej przebicia gracz MLS Diskerud, w Lampard był trzeci

Podobnie jak w ubiegłym roku w Ameryce Północnej MLS zbliżył 123 nadal aktywne specjalistów w celu otrzymania kompleksowej opinii na temat stanu konkurencji. Badanie, na przykład wtedy stało się jasne, który z kolegami MLS graczy uważany za najbardziej przewartościowane i najmniej doceněného lub pod którą trener woleliby grać…

Wśród piłkarzy, którzy są rzekomo coraz większe uznanie niż powinno zostały nazwane w sumie 38 różnych.Najwięcej głosów otrzymała 25-letnia reprezentatywnej US Mix Diskerud z Nowego Jorku.

Norweg rodzimy, który w ubiegłym roku w swoim pierwszym sezonie w najludniejszym amerykańskim mieście zdobył cztery gole, umieszczony tuż przed napastników Toronto Jozy Altidore, który niedawno spłonął Sunderland, UK

naprawdę wielkie nazwiska wkrótce. dalej kierowane koledzy często stał Diskerudovi teammates Frank Lampard i Andrea Pirlo.

Piąte zakończył Steven Gerrard i pierwszych ośmiu, w ramach którego Diskerud zdecydowanie najniższy płacone osoby, a następnie jeszcze zamknięty Gio dos Santos, Michael Bradley i Clint Dempsey.

Natomiast najmniej doceniane przez graczy MLS być Dax McCarty (New York Red Bulls) i Darlington Nagbe (Portland Timbers), którzy zostali ciekawie nazwany również sprzeczne kategorii.

McCarty ubiegłym roku po raz pierwszy w swojej dziesięcioletniej karierze, mam do wyboru wszystkich gwiazd, podczas gdy Nagbe udało od września, kiedy to zyskał obywatelstwo amerykańskie czterokrotnie skakać pod Jurgen Klinsmann.

przegląd z najpopularniejszych i najbardziej cenionych trener okazał się dawny pilot długoletni z reprezentacji USA Bruce Arena, pod którego kierownictwo chciałoby się grać 22%.Drugi był Carl Robinson Vancouver Whitecaps. Wspomnieć Bena Olsena z DC United, trener 2014 roku, zaskakująco nie spadła jeszcze raz.

Oprócz oceny zawodników i trenerów, że rozmawiano również wyrażone w konkursie państwa jako całości. Z tej części badania, na przykład, wykazały, że tylko 84% z piłkarzy nie sądzę, że są one dość nagrodzeni (w porównaniu z gwiazdami z zagranicy), stąd prawy 66% z nich MLS lewo na pierwszej oferty z Europy.

najbliższy wynik przyniósł na pytanie, czy MLS powinien przełączyć się na tradycyjnym formacie Europejskiej z postępów i malejącej.Tutaj, 51% respondentów stwierdziło, lekceważąco, chociaż w ubiegłym roku przeciwnie, 64% respondentów preferowało odrzucenie status quo.

inne wyjścia z sondaży, nawet z Anonimowe komentarze piłkarzy, można przeczytać tutaj.


Zobacz więcej na stronie: wózki gastronomiczne