Pala zaskakująca porażka. Dopasować wyłączną strajk, żałował boksera autokarów

WYWIAD | Stracił upragniony tytuł i uruchomił skomplikowane obiecującą karierę w zawodowym boksie wagi ciężkiej. Ondřej Pála sobota zaskakująco przegrał techniczny KO w 9. rundzie niemieckiego Konstantin Airichem i stracił pas mistrza WBO Europy. Po klęsce zamknięty w sobie, mówi mu tylko trener Jurij Krivoručko. „Jesteśmy w złym nastroju, ale będziemy uczyć się od utraty,” uważa trener przed siedmiokrotny mistrz świata w kickboxingu.

W wadze ciężkiej może wybrać jeden zabawne rano. Dokładnie to cierpiał bokser Czech Ondřej Pála w Tekirdag, Turcji, gdzie w sobotę starli się z niemieckim Konstantin Airichem.W grze było Čechův Europejskiej WBO Champion i pas Intercontinental mistrz IBF oponenta.

Chociaż 27letý członkiem Pradze stabilnej Medei był faworytem i poprowadził wszystkich sędziów na punkty obróciła się do niego, że za chwilę złagodził koncentracji oraz 9-te runda przyszedł ko W 33 Duel i zdobył trzecią porażkę. Ponadto, ponadto, stracił swą pozycję w świecie górze, która jest świadoma swojej trener Jurij Krivoručko.

Pál dostał się do meczu w roli faworyta. Dlaczego nie potwierdzają tę rolę? />
Czy przebieg meczu podpisał już szóstą rundę, gdy oddział po raz pierwszy uścisnął Airichův przezabawne poncz?
„to był brudny cios z tyłu głowy. Ondra był wstrząśnięty, ale siódmym i ósmym runda znowu wygrał. Jednak na chwilę, po czym stracił kontrolę „.

pala już Airicha trzy lata temu pokonał na punkty. Czy byłeś zaskoczony w odwecie siły przeciwnika? />
Mojżesz powiedział do swego boksera by jakieś błędy? /> Pala lekceważyć sytuacji, widząc, że po rozpoczęciu meczu dzieje?
„Może przestał być ostrożny, zaczął spadać ręce i nie był tak skoncentrowany, ale zmęczenie odgrywała rolę. Obaj byli w takiej samej sytuacji. Ondra był najświeższe i zaczął zbierać, cierpiał z faktu, że brakowało mu siły. Airich wbrew złapać drugi oddech „.