Pożądane jest, aby dolna część szopki był stojak

Dół. Pożądane jest, aby dolna część szopki był stojak, a nie ciągły. Tak, że materac będzie mógł na „oddychanie” i zazwyczaj suszy się, co jest ważne w zapobieganiu formy.
lugansk-detskaya-mebel_-baggi-izvestnaya-v-pol_she-s-2005-go-274132b
Istotne jest, że szopka nie było ostre rogi (nie tylko wewnętrzne, ale także zewnętrzne) lub biega dziecko może natknąć się na nich.
praktyczność

Wybór szerokości modele łóżeczka dla dzieci. Konwencjonalne łóżka prostokątna konstrukcja z wysokich cienkich prętów są przeznaczone dla dzieci od urodzenia do wieku około dwóch. Łóżeczka-transformatory mogą zostać rozszerzone i przekształcone w kanapę, która może pomieścić dziecko, aż dorośnie do 8-10 lat. Często te modele są wyposażone w szuflady do przechowywania ubrań, na szczycie której znajduje się stół zmienia.

Inny rodzaj – łóżeczko, kojec. Posiada plastikową lub metalową ramę pokrytą tkaniną lub siatką. Jest to wygodne, aby dziecko nie tylko do spania, ale także do zabawy.

Wybór modelu złoża pod względem praktyczności, zdecydować, czy potrzebne są dodatkowe miejsca lub gry dla dzieci, lub za pomocą prostego łóżko dla dziecka.

Nie zapominaj, że to jest bardzo ważne nie tylko kupić „prawo” łóżko dziecka, ale jest dogodnie położony. W miejscu, gdzie dziecko śpi powinny być ciepłe i jasne, bez przeciągów i potencjalnych źródeł alergii.

Narzuty dla niemowląt powinny być wygodne i stworzyć komfortowe warunki dla dziecka, przy jednoczesnym zapewnieniu jej bezpieczeństwa.

Rodzice, którzy spodziewają się dziecka, nie należy zapominać, że noworodek będzie wymagać nie tylko pieszczoty, opieki i uwagi ze strony rodziców, jak również specjalnie wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska łóżeczku. Wybierając łóżeczko dla noworodka, poszukaj certyfikatów jakości i zgodności z normami. Zapytaj jakiego materiału wykonany jest łóżko, więc nie zaszkodzi zdrowiu noworodka.

Trzy główne elementy doskonałego łóżeczka. Tak, łóżeczka dla niemowląt powinny być:

Po pierwsze, przyjazne dla środowiska i trwały;
po drugie, komfortowe i wygodne;
po trzecie, piękne.