Skręć w pokoju dziecka w bajkowym zamku

Skręć w pokoju dziecka w bajkowym zamku. Wtedy dziecko będzie chętnie tam zagrać. Jasne obszary uratuje pokój od choroby. Dziecko nie rzuci zabawek w pokoju, jeśli będzie mu brakowało kolorów w środowisku.

Pokój dziecięcy strefy:
• łóżko;
• plac zabaw;
• Obsługa szafki.
detsk40
Głównym zadaniem jest, aby wybrać wygodne miejsce do spania. Nocą, dziecko musi mieć dobry odpoczynek. Następnie wybierz miejsce pracy meble: stoły, krzesła, różne półki. Obszar gier zależy od pozostałej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem byłoby podzielenie pomieszczenia na strefy o różnych kolorach. Tylko nie trwają zbyt kontrastowych kolorach. Mogą one wpływać na zdrowie dziecka negatywnie.

Igrzyska

Dzieci uwielbiają nieoczekiwaną decyzję. Na przykład, obecność pamięci cache. Bądź na łóżko lub szafa małe szuflady. Utrzymanie im ich ulubione zabawki, dziecko będzie cieszyć tajemnice. Na części drzwi w ścianie lub w szafie można powiesić korka. Na to, że dziecko może spędzać co jego smak. Na przykład zdjęcia lub wycinki z gazet.

Wyróżnij na ścianie specjalne miejsce do pracy, to pomoże 3d wnętrza. Twoje dziecko będzie wdzięczny, a reszta ścian nie będzie cierpieć z rysunków. Nie rób małe dzieci, aby posprzątać pokój samodzielnie. Zaplanuj swój projekt tak, że sprzątanie było dla was obojga zabawa. Doskonałym przykładem może być kosz na zabawki z pierścieniem koszykówki nad nim.
Workspace

Praca pomieszczenie powinno być wystarczająco dużo światła. Co do zasady, umieścić stolik przy oknie. Światło dzienne wpływa na oko nie jest tak szkodliwe, jak sztuczne. W tym obszarze powinna być miejscem dla wszystkich, które mogą być użyteczne dla Twojego dziecka: Książki, ołówki, papier i inne materiały piśmienne. Zachęcaj syna lub córkę do faktu, że w miejscu pracy muszą być zawsze ostrożnym używając półek i szafek.