Słowacy do elity światowej Pucharu Davisa przeciwko bardziej nedorástli

Glasgow, Bratysława. Słowacka tenisistka ulżyło, gdy tydzień przed rozpoczęciem meczu pierwszej rundy Grupy I Strefy Euro-afrykańskiej dowiedział się, że w domu nie wchodzi zespół Wielkiej Brytanii Andy Murray.

Świat Cztery po Australian Open doliečuje bóle pleców. W stanowisku ulubionym ale Mecir zespół wyrzucił to szansa, stracił 2: 3rd Więc zamiast zbliżając się do światowej elity 16-użytkownik będzie czwarty rok z rzędu, aby grać, aby zapisać „drugiej ligi”.

„Zatrzymali nas występy Daniela Evansa. I do domu mówiąc, że nie zaobserwowano grać tak dobrze „, powiedział do telefonu Słowacja kapitana Miloslav Mečíř. „Chodzi w deblu, możemy uznać, że pięćdziesiąt procent, Brytyjczycy mają silną debla.Naliczyłem trzy kolejne punkty z singli. „

Słowacy wygrał w singlu tylko dwa punkty. Najbardziej brakowało zwycięstwo w pierwszym spotkaniu Lacko (65. w ATP) z Evans (276), pomiędzy tenisiści byli w różnicy położenia 211 miejsc.

„To był punkt, do którego liczyliśmy na pewno,” przyznał kapitan. Zamiast 0: 2 po pierwszym dniu było 1: 1

Lukáš Lacko przyszedł do zespołu po bardzo dobrych wyników w turniejach w Melbourne i Zagrzeb, ale przeciwko Evans pokazał dlaczego w pierwszej setce. Miał zmusić przeciwnika agresywny sposób grania, gra zbyt pasywnie. Brytyjski tenisista wstrząśnięty zwycięstwo w trzech setach.

Ta gra ustawić dźwięk na cały weekend.Para Fleming – British Hutchins dostał prowadzenie w soboty Evans w ostatnim meczu powtórzył swoją wydajność nawet przeciw Martin Klizan.

„Evans grał jako euforii, przypominając mi o swoich Davis Cup spotkania głównej naszej Dominika Hrbatého”, powiedział Mecir. „W trzecim i czwartym Sete jesteśmy z Martin znalazł mu receptę, ale w decydującej domu odtwarzacz tenisowym wziął hazard i pracował dla niego.” Evans: Od złego chłopca jest kochanie

Kim jest ten nieznany młody tenisista, który tak doskonale reprezentuje ją Murray?

dwadzieścia jeden lat stary Evans jest tylko piąte brytyjskie rankingi ale kapitan Leon Smith dał mu pierwszeństwo nad trojki Jamie Bakerom i Josh Goodall Kwartet

.Chociaż do tej pory w Pucharze Davisa nie wygra albo grę singli miał bilans 0: 4 Obserwował jego postępy na początku tego roku, kiedy nowy trener Julien Höferlin wygrał przyszłość serii turniejów w Sheffield iw Zagrzebiu dostał kwalifikacje do konkursu głównego.

W tym przypadku Evans otrzymał jakiś czas temu z brytyjskich mediach pseudonim „złego chłopca” i byłego trenera Brytyjskiego Stowarzyszenia Paul Annacone nazwał to „dziki”.

W 2008 roku Unia chwilowo przestał finansować swój trening, gdy przed meczem dla juniora Wimbledon odwiedził klub nocny, a dwa lata później był przesłuchiwany pod zarzutem molestowania seksualnego.

Evans opisał gry przeciwko Lacko Klizan najlepszego w karierze.Dobra obsługa, przenoszenie, grając śmiały atak miał nieprzyjemny slajzovaný backhand i push forhend wiedział. Stał się ulubieńcem publiczności Glasgow.

„Jeśli grał jak w ubiegłym tygodniu, a turniej będzie figlarnie dotarł do pierwszej setki rankingu,” powiedział pochodzący z Birmingham Mecir. Ponownie, po prostu zapisać

Słowacja grał w finale Pucharu Davisa w 2005 roku z Chorwacją, ale dla zmiany pokoleniowej w następnym roku spadła do strefy i od tamtej pory na próżno starając się powrócić.

Wydawało się, że w tym roku jest odpowiedni moment. Brytania bez Murray może być dobrym początkiem do ataku.

Stwierdzono, że Davis Cup to specyficzna konkurencja nie stosuje się do niego założeń rankingu. Dużą rolę odgrywa środowisko domowe. Słowacy globalna grupa natomiast nedorástli.I czeka na nich jeszcze ciepłej jesieni i jeden z trzech przeciwników: Belgia zewnątrz, poza Izraelem czy Portugalia domu.

„wziąłbym trzecią opcję, że mogliśmy w domu wybrać nawierzchni”, powiedział Mecir. „Ale nie mamy wyboru, musimy poczekać. Mam nadzieję, że chłopcy będą w tym czasie, zdrowia i dobrej kondycji. „