Starcie tytanów: Pacquiao i Mayweather idzie 1500000000

długo nie chciał walczyć ze sobą i kłócą się o każdy drobiazg w umowie. Ale gdy dwa najlepsze bokserki obecnie Manny Pacquiao i Floyd Mayweather Jr. obliczyli, że równo podzielone pakiet co najmniej półtora miliarda, zaczął razem trochę. Rezultat? Clash of the Titans, czekając na całym świecie może być w maju.

To jest dużo. Gra jest walka o pozycję jako najlepszego boksera dziś i historycznym puli. Będę walczyć w nadchodzącym boksu idol Manny Pacquiao z Filipin i USA Floyd Mayweather smoothie musi wspiąć się na 78,4 miliona dolarów, czyli równowartość ponad 1,5 mld.Ponadto, kwota nie obejmuje premii ze sprzedaży biletów i umowy sponsorskiej.

pojedynku pomiędzy gwiazdami świata profesjonalny pierścień przemawia za dwa lata. Ale szczególnie Pacquiao, mistrzem w siedmiu kategoriach wagowych, od dawna opór konfrontacji bo Mayweather (mistrz świata w jeszcze pięciu skalach) zażądał, by tuż przed gra przeszła test dopingu, w których krwi pobranej od niego. Że rywal nie chciał przyznać, że byłoby coś takiego przed walką bardzo osłabiony.

Teraz sytuacja jest inna. Amerykański zagrożona na ich żądań. I dlatego muszą wsiąść na 1 czerwca do 90 dni w więzieniu do odbycia kary za przemoc domową. Filipińczycy zaprosił go do konfrontacji z piątąMay, który to termin, o którym mówiło się w ubiegłym roku.

„Daj światu, co każdy chce zobaczyć,” powiedział rywalem na swoim koncie Twitter. „Zgadzam się, to jest to, czego nikt nie może zabraknąć”, powiedział Pacquiao. W maju zgadza się, ale później – raczej przyjąć do końca miesiąca, a drugi

Mayweather miejsce poprzez swoich menedżerów Golden Boy Promotion ogłasza, że ​​będzie boks w MGM Grand w Las Vegas. która może pomieścić 17000 widzów. Jeśli obie strony wspólne koszty 50 do 50, jest to maksymalna kwota, jaka jest w stanie zapłacić.

Mój przeciwnik chce walczyć wręcz przeciwnie, aby przenieść się do pobliskiej areny dla 45.000 widzów.Promotor Bob Arum Filipíncův miał więcej kapitału. Co więcej, nie martw się o przypadek, że nie będzie sprzedawany, które zyskały w stosunku do MGM Grand za 30 mln dolarów więcej (573 milionów dolarów).

„Nie widzę dlaczego powinniśmy dobrowolnie zrezygnować z pieniędzy , Mayweather jest szalony, jeśli chce boksować wcześnie i stracić odsetek takich dużych sum. On wolałby znaleźć kogoś, kto musiał zapłacić za tę walkę.Po tym wszystkim, ten mecz jest szansa na boks, aby wydostać się z kryzysu, który jest oczywiście gwałtowny, „powiedział Pacquiaův doradca finansowy Michael Koncz biorąc pod uwagę, że tradycyjne sporty walki zaczyna się w tyle za nowoczesnym Ostatecznym MMA walki klatce.
< br /> uprzednio niepokonany Amerykanin z bilansu 42 zwycięstw i musi działać szybko. Jest to w jego interesie, ponieważ, zdaniem większości ekspertów ulubionych. Powodem jest to, że wyraźnie zaznacza pokonać Juana Manuela meksykańskiej Marquez. Z Pacquiao walczył go trzy razy.Chociaż raz przywiązała go i bili go dwa razy, ale oba wygrane zostały zidentyfikowane jako kontrowersyjne.

The Philippine Star, który jest również zaangażowany w politykę jako przeciętnego wynagrodzenia około pół miliarda koron na jeden mecz wśród dziesięciu najlepiej opłacanych sportowcy planety, jest paradoksalnie spokojna. Jeśli to nie wyjdzie z walki Mayweather, według nieoficjalnych rankingach najbardziej najlepszego boksera we wszystkich skalach.Poza tym, to ma wiele ofert, z których można wybierać.

Gra jest kolejny rewanż z Marquez, że zastosowanie w dniu 9 czerwca, oprócz zemsty po ponad dwóch latach długie tęskni i Portorykańczyk Miguel Cotto znokautowany, alternatywy są Amerykanie Tim Bradley i Lamont Peterson , Mayweather będzie w tym czasie ogląda każdą walkę za kratkami.I wie, że stracił ponad połowę bajecznej sumy 1,5 mld

Tematy.: Pacquiao, Mayweather Boks