Szachy Chelsea, Schürrleho i Salah zastąpić Cuadrado

W Chelsea rynek transferowy będzie roszady. André Schürrle po mundialu całkowicie zniknął i nowe wyzwanie będzie szukał w Wolfsburgu. Backup José Mourinho znaleźć we Florencji, gdzie chodzi Juan Cuadrado. Część tego transferu będzie gospodarzem Mohamed Salah w przeciwnym kierunku…

Najlepsze rejestratory mundialu w Brazylii w lecie bezskutecznie prowadził Manchester United, ale kolumbijski pomocnik Fiorentina przebywał w ciągu zaledwie pół roku. W zimowym słońcu zamienili Włochy na deszczowy Londyn; Cuadrado staną się pierwszymi zimowych wzmocnień Chelsea.

O jego odejście od fiołków spekulowali na kilka dni, a zwłaszcza urządzenie włoski słychać negatywne głosy. Trener Montella nawet zagroził, że bez jego ofensywa nie zamierza wspierać całe dalsze szkolenie.Chelsea, jednak odkupić Cuadrado aby wyjść klauzuli, a jako gracz sam chce przenieść urzędnicy Fiorentina nie może nic zrobić.

Obecnie wiodącym cała Premier League musi wysłać włoską stolicę 35 milionów euro. Odsetek – z powodu spadku kursu europejskiej waluty wobec funta więc Chelsea będzie zaoszczędzić około 1,5 miliona funtów, z 26-letnią Cuadrado niż gdyby kupił na początku stycznia. Kwota, jednak najprawdopodobniej będzie jeszcze niższy, ponieważ część działalności będzie osiemnaście hosting Mohamed Salah w Toskanii klubu.

Według SkySports obu umów już uzgodnione, choć szczegóły nie są znane, a gracze czekają tylko badania lekarskie , Cuadrado musiałby przejść w sobotę trafić Manchester City dlatego nie jest dostępna.Jak ten Salah i innego skrzydłowego Andre Schürrle, który był również w-zamykania okna okna transferowego zamienia kulę.

The Royal Joker lato mistrzostwo jest bardzo zainteresowany w niemieckim Wolfsburgu, który powiedział, że zgadza się z zarówno Chelsea a Schürrlem sam. Wilki w końcu skinął do wymaganych 30 milionów euro, chociaż zamierzali wydać około trzy miliony mniej. mistrz świata i asystent w Götzeho złotej bramki przeciwko Argentynie podpisze z innym zespołem kontrakt Bundesligi aż 2019.

24-letni atakujący wszechstronny po powrocie do Chelsea w lecie 2013 roku i od razu przeforsował w poprzednim sezonie był jednym z sympatyków zespołu.W tym roku nie udało się jednak zbudować na śliskim Championship i Premier League rozpoczął od podstaw zaledwie pięć gier -. Dwa również wycofane już na przerwie

Kompletna roszady w składzie Chelsea to jednak oznaczać, że José Mourinho będzie dostępny trzy czystej Wingers – Eden Hazard Willian i upubliczniane Cuadrado. Nie tak niemożliwe, że londyńczycy zwykle w pośpiechu koniec terminu stycznia (tym razem kończąc na poniedziałek, 2 lutego. – wyd. Ed). Mimo to wyglądać dla kogoś