Umarzane bicz i letenský tag reklamy: patrząc korki

Na El Madrigal wczoraj nawet nie zaczął grać, a fani Sparty mieli głowami w dłoniach. Wreszcie, w odwecie zespół Praga niesie stosunkowo obiecujące rezultaty, jednak, co będzie dążyć do przekształcenia podejście patchwork zasadniczo raportu.

On odszedł do Hiszpanii Sparta znacznie zdziesiątkowana. Szanse na wygraną faworyta gospodarzy stopniowo zmniejsza się jako zespół Sparty wypadł kluczowych mężczyzn. A gdy w trzeciej minucie pokazał ogromny wyjec bramkarz David Bičík i goście zatem spadła tylko plan, który brzmiał wcześnie neinkasovat był Spartanie Ouch.

Yellow Submarine ale na szczęście obdarzony wczesny cel udało się ustalić i Sparta są nadal na nim więcej zgryz.Choć wielu graczy w czerwonych koszulkach widział, że naprawdę czerpać energię z ostatniej inwentaryzacji, że nie chcą, aby cieszyć się sen wydaje się tak tanio. I najważniejsze było to, że na swoich błędach pokręcił David Bičík.

Pomimo skomplikowanych małych domów z Martina Frýdka idzie cel od początku swojej koszuli. Czasami cichy bramkarz zareagował na starcie, zdjął piłeczkę w splątany Bakambua, a potem potrząsnął siatką. Spartanie to Minela może łatwo rozprzestrzeniają się, a także, że byłoby całkiem możliwe stało, gdyby nie Przejażdżka wici w celu ich umorzenia.

Nie od trzeciej minuty już w bramce ponownie był David Bičík, który jest zdolny do Sparty Zawsze polegaj na tym. Co więcej, od nowo 35-letniego bramkarza po pierwotnym błędzie, nie tylko dał pewność, on zaklął przysięgać.Villarreal próbował atakować, strzelanie, obrona pokonał prawie każdym razem, gdy planowane, ale on stał kuloodporną bramki.

Próbowali napastnik Soldado, záložníci Castillejo i Suárez i Bakambu. Z wyjątkiem jednego przypadku 63 minut, po czym ponownie dotkniętych zabawna akcja młodego Bakambu, ale ciągniętych bicz sześciu najwyższej klasy oszczędza który zachował swój zespół w grze. Tymczasem, gdy ustawiony czas pierwszej połowy strzelił ważną bramkę na rywala pola Jakub Brabec, ona Sparta odpocząć.

Zamiast klęska, która nie oszukujmy się, można początkowym ćwierćfinale pojedynku europejskich lig już się skończyła, Letna przynosi Sparta stosunkowo obiecujący wynik. Odwet będzie mieć odpowiednią opłatę. Co jest o wiele gorszy jest stan zespołu Spartan.Trener Ščasný pewnie wolą w samolocie w drodze do domu wymienionych ogłoszenie patrząc korki.

Jeśli Sparta miała w Hiszpanii przyklejone kilka kawałków ich tradycyjnych zestawów, Letna Zdeněk Ščasný musiałby prawdopodobnie umieścić zupełnie inną zagadkę. A największym problemem jest w obronie. Ze względu na kartach nie mogą wsiąść Costa z Brabec, urazy są Mazuch z dziewcząt, a tylko kwalifikują korek pozostaje Radoslav Kovac, który prawdopodobnie nie oczekiwać, że może naprawdę grać.

Z urazy Dodatkowo artyści pracowali ich magii oraz Ondřej Zahustel i Sparta nie dłużej znalazł gdzie kopać. Nawet jeśli jeden z trzech Zahustel, Mazuch, Holek aż następny czwartek uzdrowieni – i to w samym Sparta nadziei – będzie odgrywać raport nawet improvizovanější wczoraj.Klub Praga następnie dodatkowych brzuszków nieobecność kontuzjowanego Lukáše Váchy i Petra Jiráčka który w przypadku braku środkowego obrońcy częściowo wyciągnąć wtyczkę. Przynajmniej ten ostatni jednak, że może wkrótce nadawać

Niektóre rzeczy można powiedzieć już niedzielnego ligowego meczu z Pribram, ale jasne jest, że Zdeněk Ščasný stoi przed jednym z najtrudniejszych wyzwań w tym sezonie. Musi on nie tylko dowiedzieć się, plan jak przechytrzyć potężne Villarreal, ale również jak to zrobić zasadniczo osłabiony skład. Jednym z elementów jest teraz jasne: Sparta potrzebne ponownie doskonałe plony. Idealnie, bez takiego impulsu, jak w Hiszpanii.