VIDEO: Rival pierścienia ponownie zaatakował ruch. Zjadł posiłek i chciał walczyć

przebywają w słonecznym Miami, wyprzedzając dobre włoskie jedzenie, plus masz boks Superstar zwycięzcę organizacji pasy mistrzowskie, WBA, IBF, WBO i IBO. sielanka wakacje Vladimira Klička na Florydzie, ale bardzo brutalnie zakłócony stary przyjaciel Shannon Briggs.

Były mistrz wagi ciężkiej rzucili się do stołu, przy którym Kliczko miał obiad i usiadł naprzeciw niego i wywołało lawinę obelg i czytania. „Co się dzieje, mistrzu? Jesteś mistrzem, prawda? Gdzie pójdziesz, gdzie iść, co zrobić, zrobię” Briggs krzyknął na całą restauracji. „Patrz na mnie, mistrzu.Przyjdź do walki, niech walczą, mistrzu „, groził.

Najlepszym ale jeszcze przed nami, trzydzieści osiem Kliczko pozostał mimo prysznicem przekleństw stoickich, które amerykański bokser chodzie się i zapalić ostateczny atak, podczas którego zaczął jeść znad talerza. „Co jesz, mistrzu? Mówiłem jasno, co czynicie, zrobię „.

To było dziesięć lat niepokonany (Kliczko ostatni przegrał w 2004 roku z amerykańskiego Lamon Brewster) Gwiazda nie może tolerować.. Ukraińskiego Champion do dzbanka odlewania szkła z wodą i inwazyjnych atakującego schłodzonego

VIDEO: Obserwować incydent Briggs Klicka


Amerykanin był wściekły, ale zanim doszło do rękoczynów, krzepki strażnik Briggs spacyfikowane.

pomiędzy dwoma bokserów jeszcze nie była pierwsza katastrofa. To samo Briggs w kwietniu przybył do Düsseldorfu w hotelu Intercontinental na konferencji prasowej, aby dopasować Kliczko. – Leapai i nagi zgłoszone żądania do „ich” mecz z mistrzem olimpijskim

„Przyjechałem z Ameryki Nie jesteś mistrzem.!Jestem u ludzi mistrz! „Krzyknął ruch dvaačtyřicetiletý Briggs, który w 2010 roku stracił tę samą starą Vitali Klitschko w Hamburgu na punkty i stracił pas mistrzowski w wadze ciężkiej WBC.

Vladimir ale zabrał ze aktorstwo humor. „nigdy nie miałem do ochrony swojego przeciwnika na konferencji prasowej,” powiedział żartobliwie kierunku Leapaiovi, którzy dzień później znokautowany w piątej rundzie i zdobył 62 zwycięstw z 65 meczów w ringu zawodowym.