W 2011 roku, w zimie, spędziłem cztery miesiące w Azji z dwójką dzieci

W 2011 roku, w zimie, spędziłem cztery miesiące w Azji z dwójką dzieci, i to była prawdziwa przygoda! Więcej niż kilka dni, nie pozostać w miejscu. I korzystać tylko z transportu publicznego.
11 mitów na temat zabawy wakacje z dziećmi
Autobus z Makassar do Rantepao, wyspy Sulawesi, Indonezja
Zdjęcie: Xenia Chesnokov
Mit nr 4: trzeba iść do dwóch rodziców, nie można sobie poradzić

1342700680_zatraty-drugogo-tipa-vremya-dolzhny-li-budut-deti-i-roditeli-podolgu-prosizhivat-nad-dz

Pomyśl o tym, jak spędzić czas w domu. Zawsze blisko Ciebie mam asystenta? Często zdarza się, że dziecko spędza dzień z matką i babcią, noclegi i wszyscy sobie poradzić. Życie jest „tam” nie jest tak bardzo różne, zwłaszcza, gotowanie i sprzątanie nie jest konieczne, a środowisko ma wyraźnie chodzić, po przyjeździe. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, iść z całą rodziną, a w tygodniu, przyzwyczaić do uwolnienia papieża do pracy.

Cieszę się podróżować z dwójką dzieci, pokazując im niektóre dość niezwykłe i nieoczekiwane strona niepodległości. Jednak w ostatnich latach, wśród moich przyjaciół jest więcej tych, którzy biorą dzieci na kilka miesięcy w Hiszpanii przez „krajowych” alergii lub podróżujących do Azji w zimie, na tyle wakacje, aby zrekompensować krótkim i nakupatsya latem Rosyjskiej. Niestety, nie zawsze mężowie są równie mobilny.
11 mitów na temat zabawy wakacje z dziećmi
Xenia i jej córka Alicja w miejscowości Mui Ne, Wietnam
Zdjęcie: Xenia Chesnokov
Mit nr 5: Wielkość bagażu wzrośnie 10 razy

Były czasy, kiedy przewaga młodych rodziców było 80 kg, ale jest to anomalia. Jeśli pójdziesz do gorącej Azji, bagaż będzie rosnąć dość trochę: pieluchy obszerne noclegi, ale nie ciężkie ubrania zabrać ze prawie nie ma potrzeby żywności dla niemowląt można łatwo kupić i „wykonane” na miejscu. Oczywiście, na wyjazd zimowy do Europy w walizce będzie musiał zarezerwować więcej miejsca dla ciepłej odzieży i obuwia. Pamiętaj jednak, że absolutnie wszystko można kupić na miejscu i być zarezerwowane na przyszłość nie jest konieczne.

W tym samym czasie ma to sens, aby zrewidować swoje sztukę bagażu może być tak, że w domu zostawić dodatkowe wysoki obcas buty lub kurtkę druga w dół? Jeśli ciężko pracować w tym kierunku, rzeczy, dziecko może z łatwością zmieszczą się wakacje w miejsce napadów. I w ciągu pięciu lat, on chętnie wywieszono na ramionach plecak z większością własnym bagażem.
11 mitów na temat zabawy wakacje z dziećmi
Ubud, Bali, Indonezja
Zdjęcie: Xenia Chesnokov
Mit nr 6: wee przyniesie na myśl noclegi cały samolot