Wyruszyli spokojnie wrócił z brązu. Bokros: Mamy dobry zespół, pracowity

Bratysława. odcházali cicho, wracając z wielkim sukcesem. Jeśli słowacki hokeista trzy tygodnie temu przed wyjazdem do graczy World Cup w wieku poniżej 20 lat w Kanadzie, ktoś powiedział, że zdobył brąz, on po prostu Schutt roześmiał

Rzeczywiście, tylko medal. – brązowy – wcześniej walczył Słowacja szesnaście lat temu i w tym sezonie nic nie wskazywało, że mistrzostwa mogła zajść tak daleko.

„przed wyjazdem do Kanady, myślałem ratunku w elitarnej grupie i awansować do ćwierćfinału, gdzie chcieliśmy zagrać dobry mecz. Ale trzeci miejsce? to, co nigdy nie wyobrażałem sobie, „przyznał trener Ernest Bokroš.

Znawca w projekcie pomarańczowej 20 w trzecim sezonie extra-ligi, cierpliwie składzie zespół do Pucharu świata.Zespół dał skuteczny system obronny, ale długo mu przeszkadzał słabą skuteczność w grze ofensywnej. W dvadsatich dodatkowych spotkaniach osiągnęła zaledwie dwadzieścia siedem punktów i słabą średnią 1,45 zdobył bramki na mecz.

Na koniec, zespół pomarańczowy montowane na World Cup dwoma specjalnymi atakami z zadań obronnych. Uzyskanie wydajności przyniósł zawodników z klubów zagranicznych Rewa, Cehlárik, Lantos Paulovič, Šoltés. Poborowy zajętych formę życia Godla.

„Jeżeli obrona pracuje niezawodnie, to cel, który zawsze udaje się strzelać,” mówi Bokros podczas mistrzostw. „Mamy wiele strzelanek, ale dobre pracowity zespół.Kiedy dobrze bronił, nie dajemy wiele bramek „

Słowacy w trudnej grupy podstawowej w Montrealu rozpoczęła klęska z Kanadą 0:. 8, ale szybko z niego wstrząśnięty i następnego dnia pokonać obronie mistrz Finlandia 2: 1. po przegranej z Amerykanami 0: 3, aby następnie przejść do ubezpieczania ćwierćfinałowym zwycięstwie nad Niemcami 5: 2.

„po spełnieniu podstawowych zadań chłopców uwolnionych i pragnął więcej zwycięstw.W ćwierćfinale przeciwko Republice Czeskiej w to uwierzyć, „powiedział trener Słowacji.” O naszym zwycięstwie zdecydowała gaming dyscypliną, doskonały obrońca wydajność obronny i wielki Godla „.

Godla stał się ulubieńcem publiczności w Toronto Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium my .com ty też możesz być subskrybentem roczna subskrypcja € 29 Zamówienie Zapisz się do € 17,80, w porównaniu z miesięczną subskrypcją kwartalny abonament 9,90 € Zamówienie Zapisz € 1.80, w porównaniu z miesięcznego abonamentu miesięcznego abonamentu 0,98 € Zamów Cena 0,98 € ważne dla nowych abonentów w pierwszym miesiącu. Dodatkowe miesięcy są w cenie € 3.90.Mam już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytanie i wywiady z załącznikami TV OKO / Świat TV, weekendy i nieograniczony forum dokumenty do dyskusji nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android i iPhone Ciąg dalszy artykułu należy do treści premium Sme.sk odblokować ten artykuł 0.50 € unlock Po dokonaniu płatności artykule kilka sekund odblokowuje i można kontynuować czytanie roczny abonament 29 zł Zamów Zaoszczędź do € 17,80, w porównaniu z miesięczny abonament miesięczny p redplatné 3,90 € Zamów już abonament – zaloguj się z subskrypcji: nieograniczony dostęp do treści Sme.sk, Korzar.sk i Spectator.sk ponad 20-letnie archiwum Sme.sk czytania i wywiady z załącznikami OKO TV / TV świata , weekend Forum i nieograniczoną liczbę dokumentów dyskusyjnych nieograniczony dostęp do filmów i folii Słowackiej na Sme.sk dostępnych na PC i Android oraz iPhone