Yorkshire’s Jason Gillespie „nie skontaktował się” w Australii bowling pracy

Po gorzkim zimnym pierwszym dniu w Edgbaston, gdzie 38 zgonów zostało utraconych z powodu złego światła i deszczu, a Yorkshire walczył do 177 w czwartej kolejce, ich główny trener Jason Gillespie mógłby zostać wybaczony za spuszczenie się na cieplejsze okręgi jego Że Australijczyk nie ma żadnych zastrzeżeń co do pogody w Anglii, i mówił świetnie, że jego występy są sprzeczne z ich oczekiwanymi rywalami, Gillespie nalegała na rozmowę o tym, że stał się jego następnym trenerem w kręgle krajowym Ponieważ nie ma jeszcze kontaktu z tą rolą. Kumur Sangakkara komponuje świetlisty wiek przeciwko Somersetowi Czytaj więcej

Darren Lehmann, główny trener Australii, powiedział w piątek, że jego były kolega z zespołu jest na szczycie listy potencjalnych Cele, które zostały zwolnione, gdy Craig McDermott zeszedł w zeszłym miesiącu.Gillespie, który w zeszłym roku spotkał się z rolą trenera Anglii, nalega, aby nadal był szczęśliwy w swojej obecnej pracy, ale zdecydował się nie definitywnie wyznaczyć.

„Nie miałem kontaktu z [ Z Australii], więc nie ma nic do powiedzenia, że ​​jest szczerze mówiąc „, powiedział były kramer szybkiej odpowiedzi po kikutach.

” Jeśli coś się zmieni, dam ci znać. W tym momencie skupiam się właśnie na mojej roli. W przyszłości nie wykluczasz żadnych możliwości.To zależy od tego, czy czujesz się jak w każdej pracy, która stanie się dostępna. „

Gillespie, która nalegała na rodzinę, przyjedzie najpierw w dowolnej decyzji, zamiast skupiać się na tragicznych sytuacjach swojego boku podczas ich otwarcia na staccato Tutaj, w którym Gary Ballance i Jack Leaning trzymali się z dala od domu, mając 92 miejsce na piąty furtkę w 28,3 jaguarze, które uniemożliwiały wcześniejsze wchłanianie się czołowej pozycji. Rano dokładnie o 50 lat, kiedy Ballance robi swoje szanse na wycofanie z Anglii w sprawie Sri Lanki w przyszłym miesiącu, nie zaszkodzi wcale, kopiąc głęboko w głąb wysokiej jakości, jeśli spogląda na niespójny atak z selektorem krajowym, Jamesem Whitakerem.Z pewnością jego główny trener był pod wrażeniem trzech godzin oburzenia lewicy.

„Gary wchłonął jakieś naprawdę dobre kręgle i trzymał się swoich stref i jak gra”, powiedział Gillespie. „On jest wyraźnie silny przez off-side z tylnej nogi i chwycił za rogiem dobrze. Nie zgodziłem się z tym, kiedy spadł ostatniego lata w czasie Popiołów, ale to było ich wezwanie. „

Wkład Leaninga, poza 90 kulek, był również terminowy, biorąc pod uwagę oczekiwany powrót Joe Roota Na imprezy w Nottinghamshire w przyszłym tygodniu. Jeden z batsmanów musi zająć miejsce, a Gillespie i jego kapitan, Andrew Gale, stoją w obliczu bólu głowy.Tak jak to miało miejsce w remisie z Hampshire w zeszłym tygodniu, trzy pierwsze wickle spadły nieznacznie na pokładzie.

Ranek w Warwickshire z piłką, po przegraniu, był mieszaną torebką tylko dla trzech -wrzuta wybuchła w przestrzeni 40 kul, aby zmienić skórę sesji. Rikki Clarke zdobył 19 punktów, zanim Boyd Rankin zremisował z Adamem Lythem w tym samym numerze, co Ian Bell wygrał z dystansem.

Z Gale rozegrał się z Keithem Barkerem po czterech, a Yorkshire porwał się na wczesny lunch 82 na cztery.Taka sytuacja w ostatnim czasie skłoniła do wycofania proporcji RBS z Jonny’ego Bairstowa, ale gdy piękny warkołowiec Chrisa Woakesa wpadł w jego pniaki na 20 w trzecim miejscu po wznowieniu przez niewielką krawędź wewnętrzną, hrabstwo Mistrzowie potrzebowali innych, aby wzrosnąć.

W Ballance i Leaning, Yorkshire odnalazła solidność, a ich para osiągnęła 154 za cztery przy drugim zatrzymaniu na deszcz o 3.26pm, przed negocjowaniem trudnej, 30-minutowej sesji wieczornej Które obaj mężczyźni wychowali pół wieku.